Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nyilas napjegy skorpió aszcend...

Nyilas napjegy skorpió aszcendens?

Figyelt kérdés
Valaki erről a parositasrol valamit? :-)
2017. jún. 16. 23:45
 1/3 anonim ***** válasza:
nem akarlak elkeseríteni,de én az vagyok és elég borzalmas szerintem(bár jó néhány éve egyre kevésbé hiszek a csillagjegyekben,horoszkópokban) meg egyik testvérem is az...mindketten elég nehéz esetek vagyunk
2017. jún. 17. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tűz és Víz állandó váltakozása uralja azt a képet, amit a környezete lát. Ha tudnánk, hogy hol van a holdja, akkor azt is meg lehetne mondani, hogy ő hogy látja magát.


Nekem (bika-mérleg) nagyon kevés bolygóm van tűz jegyben így kevésbé is jövök ki a tűz jegyű emberekkel, de ha valakinek sok bolygója van tűz jegyekben, akkor pont az ellenkezője. Szóval nem lehet azt mondani, hogy ez meg az mindenkinek rossz, mert mind másra vágyunk, máshoz vonzódunk.

2017. jún. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Elso, kifejtened? :-)

Holdja talan szinten a nyilasban van!

2017. jún. 17. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!