Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Előfordulhat, hogy egy skorpió...

Előfordulhat, hogy egy skorpió férfi titokban más nőt szeret, mint a feleségét?

Figyelt kérdés
2017. jún. 18. 18:44
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
de azt titkolja, és mégis kitart amellett a nő mellett akit elvett- habár már nem szereti?
2017. jún. 18. 18:49
 2/13 A kérdező kommentje:
a skorpiókról azt hallottam, hogy hűségesek, és nehezen mutatják ki az érzelmeiket.
2017. jún. 18. 18:51
 3/13 A kérdező kommentje:
kérlek, aki tud valamit hozzászólni,írjon.
2017. jún. 18. 18:58
 4/13 anonim ***** válasza:

Írok!


1. Egy ember személyisége nem vetíthető rá a horoszkópokra.

2. Egy párkapcsolat nem vetíthető rá a horoszkópokra.

3. Bármilyen nemű emberi kapcsolat alapja a kommunikáció, és a bizalom. Ha az egyik nincs meg, akkor kuka a kapcsolat.


Ha már eljutottál egy ilyen fordulópontig, akkor ne a horoszkópokat olvasgasd, hanem lépj a kapcsolatod érdekében! Ültesd le a párodat, és beszéld meg vele! ŐSZINTÉN.

2017. jún. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
köszi, hogy írtál.
2017. jún. 18. 19:02
 6/13 anonim ***** válasza:

szia, én skorpió vagyok, de nő.

én inkabb borítanam a kapcsolatot.

de ne tudd meg mennyi pasi van, aki az asszonnyal marad biztonsagban, közben eljár kufircolni, és igy mennek az évek.ez nem horoszkópfüggő.

2017. jún. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

hálás köszönet a válaszért.


nem tudok ezen a skorpión kiigazodni, nem lehet kiismerni, vajon látszódna-e rajta, ha mást szeret.

2017. jún. 18. 19:47
 8/13 anonim ***** válasza:
38%
Az egyik leghűtlenebb jegy sajnos.
2017. jún. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia üdvözöllek.

Nekem eddig 2 olyan em errel volt dolgom akimrőbiztosan tudtam hogy skorpió jegyűek. Nem sok jótapasztalatom volt velük. Egyik egy közeli rokon volt nő másik egy haverom. Előre leszögezem hogy egyet értek az előttem szólóval abban hogy nem lehet asztrológiai jegy alapján általánasítoni. DE! Ebben a 2személyben volt pár közös vonás 1 nem számított mikor kitő milyen módon csal ki pénzt, 2 a félrek.rás címszóalatt ők az lusztráció, 3 végtelen egoizmus és arrogancia. Nem tudom hogy ezek a jellemzők mennyire vannak jelen a többi skorlióban. Ebben a 2 emberben ezek 1-1 megegyezetek. Lehet véletlen. A te esetedben inkább azt mondanám hogy nézz utána a dolgnak ha van egy ilyen "megérzésed" sanszos hogy nem véletlen. Azt nem mondom hogy ülj le vele beszélni mert ha tényleg félre megy 90% hogy hazudik róla ha nyíltan rákérdezel.

Inkább olvass a jelekbő és menj után ha már van bizonyíték akkor rátudod borítani az asztalt. Ha tévedtél meg nincs fölöeges vádaskodás. Remélem tudta segíteni legyen szerencséd :)

2017. jún. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ui: bocs a hibákért tóról írtam és szereti át szerkeszteni amit írok remélem azért kitudszrajta igazodni. :)
2017. jún. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!