Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Én Ikrek nő vagyok, Kos...

Én Ikrek nő vagyok, Kos aszcendenssel és a Holdban a jegyem Rák. A párom Kos, Ikrek aszcendenssel, a Holdban a jegye oroszlán. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy jól kijön a kettő egymással, vagy milyen a viszonyuk? Nem fogom elhagyni a páromat, akkor sem, ha rosszakat írtok, mert nagyon boldogok vagyunk együtt, vele szeretném leélni az életem. Sokan mondják, hogy nagyon jól kiegészítjük egymást, és hogy megtaláltuk egymásban az igaz szerelmet. Csak kíváncsi vagyok, hogy köszönhető-e ez a horoszkópjainknak, vagy csak véletlen egybeesés.
2010. máj. 19. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Figyelj ez véletlen egybeesés. Mivel azonban helyes kategóriába tetted a kérdést, ezért ezt itt Neked majd meg fogják magyarázni. További szép napot kívánok! Szervusz!
2010. máj. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ebben a kapcsolatban akadhatnak viták, mert a 2 holdjegy ütközik (víz elem és a tűz elem), amúgy ez egy átlagos kapcsolatnak megállja a helyét.
2010. máj. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Jól ki fogtok jönni egymással, de amikor a Hold a Rák vagy az Oroszlán házában van - főleg ahogy előttem is írták - az antagonizmus miatt számíts vitákra.


Amúgy a szerelem lángjánál sokkal fontosabb a szeretet parazsa, ami nagyon nehezen alszik ki, de akármikor lángra kaphat. Ez ad meleget, még ha a hamu alatt már nem is látszik. És ezzel őt sem égeted meg.

2010. máj. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2010. máj. 19. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!