Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Halak (fiú), nyilas (lány)....

Halak (fiú), nyilas (lány). összeillik?

Figyelt kérdés
2010. máj. 19. 17:54
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Egy ponton biztosan. :)
2010. máj. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%
Az asztrológia csak kitaláció, ne ebből a nézőpontból közelíts!
2010. máj. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
attól még megkérdezhetem kíváncsiságból...nem befolyásol, már több mint fél éve együtt vagyunk...
2010. máj. 20. 15:36
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Én halak fiú vagyok, volt ex-em nyilas lány volt. Rám elég jól illik a halak jellemzése, őrá viszont szinte sehogy a nyilasé. Mindez az otthoni körülményeinek is betudható sztem, mert tényleg alig. És bár a halakat tartják (leg)jobban pesszimistábbnak és hangulat embernek, de jócskán túltett rajtam. 4 évig bírtam, utána lett vége. De azért nem hinném hogy ez lenne a jellemző.
2010. jún. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszii:)
2010. jún. 15. 11:35
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
Én is nyilas lány vagyok, a reménytelen szerelmem meg halak jegyű. Sokszor érdekes velem az illető, amúgy a tudomány szerint a tűz és víz nem fér egybe, de ne az asztrológia szerint válassz párt magadnak.
2010. szept. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
0%

NEM!!!

olvass párhoroszkópot...

én nyilas nő vagyok,eddig 3 komoly kapcsim volt,3 halak pasi.... mind tönkrement, és nagyjából ugyanaz miatt. korlátozni akartak, egy idő után majdhogynem megfojtottak már, és nem engedtek eléggé szabadjára. ez az ami elrontott nálunk mindháromnál mindent......de a párhoroszkóp is megírja, hogy halálra van ítélve a nyilas-halak kapcsolat.:/

2010. szept. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!