Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi az a tripla skorpió? (fiú)

Mi az a tripla skorpió? (fiú)

Figyelt kérdés

2017. júl. 20. 17:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ha jól tudom akkor az az mikor az aszcendens a holdjegy és a napjegy is skorpió
2017. júl. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Asszem egy hármas sziámi iker skorpió hím.
2017. júl. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Es az mit takar? Jellemzok, stb?
2017. júl. 20. 19:12
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Azt hiszem mutáns.
2017. júl. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mi, de nem sok jót jelenthet. Sorsát az idő előrehaladása fogja megmutatni. Marsot, Plútót mérsékelje és fogja vissza, ha bírja! Törekedjen szerénységre! Indulatait fékezze! Amennyiben nem így tesz, lehet hogy megismeri az emberi lét mélyebb régióit.
2017. júl. 21. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én is tripla sokrió vagyok (lány) hát én csak annyit tudok mondani hogy elég megoszto személyiség vagyok.
2017. júl. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Mesélnél egy kicsit?

És mi az a tripla? Csillagjegy, aszcendens és még mi?

2017. júl. 28. 14:41
 8/8 anonim ***** válasza:

A születési horoszkóp általában egy kör alakú ábra ami a planéták (Nap, Hold, Merkúr, Vénusz, Mars, Jupiter, Szaturnusz, Uránusz, Neptunusz, Plútó) helyzeteit mutatja meg az ekliptikára (állatövi jegyek, amik a csillagjegyek) vetítve. Így mindenkiről megadható a pontos születési idő és születési hely alapján, hogy pontosan abból a pontból nézve, amikor megszületett, hol álltak a planéták, azaz melyik állatövi jegybe kerültek.

A nap szerinti "horoszkóp jegy" amit a hónap, nap meghatároz, a Nap állását mutatja. A Nap kb 1 hónapig áll az egyes állatövi jegyekben (ha felnéznél az égre mondjuk augusztus 1-jén napközben, és a Nap fénye nem takarná el a csillagok fényét, látnád, hogy a Nap az Oroszlán csillagképben áll. Ezért mondjuk, hogy aki augusztus 1-jén születik, az oroszlán.) Az állatövi jegyek a Nappálya, abban a 12 csillagképben mozog a Nap.

Az aszcendens, a felkelő jegy, azt jelenti, hogy abból a pontból nézve, ahol születtél, a horizonton ez a csillagkép volt felemelkedőben (a Földről nézve az ekliptika látszólagos mozgást végez, forog körbe - valójában a föld forog, mégis ezt hívjuk felemelkedő jegynek). Tehát az ekliptikát annál a bizonyos csillagképnél metszette a horizont.

A Hold és a többi bolygó helyzetét pedig az asztrológusok vagy program vagy bonyolult számítások segítségével szintén levetítik az állatövi jegyekre. Ez alapján kerülnek a bolygók is az állatövi jegyek valamelyikébe a születési horoszkópban.

Az illetőnek tehát ez a 3 (Nap, Hold, Aszcendens) juthatott a Skorpió jegybe. Mindjárt kifejtem, hogy ez eddigi tapasztalatom alapján mit jelenthet.

2017. aug. 3. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!