Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nyilas és Bika párkapcsolat?...

Nyilas és Bika párkapcsolat? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2017. júl. 23. 11:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem működött, hosszabb távon ég és föld.
2017. júl. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Katasztrófa. :(
2017. júl. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
3%
A születési dátum semmilyen hatással nincs egy párkapcsolatra. Legfeljebb ha a pár értelmesebbik fele otthagyja a másikat, amiért ilyen baromságokban hisz.
2017. júl. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
4%
A születési dátumot leggyakrabban akkor kell használnunk, amikor valakit felköszönteni-ünnepelni akarunk. A párkapcsolat minőségében nincsen szerepe, de, ilyen fajta baromságokkal - asztrológia, horoszkóp- meg lehet rontani a párkapcsolatot!
2017. júl. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Szerintem a kérdező nem azokra volt kíváncsi akiket nem érdekel a horoszkóp. Minek válaszoltok? Főleg ha már egy ember írta ugyanezt.
2017. júl. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Mr_Smith válasza:
90%
Nálunk ez a helyzet, és 6,5 éve tök jól megvagyunk. Nyilván minden kapcsolatban vannak jobb és rosszabb periódusok, de ha szeretitek egymást akkor ezeket meg tudjátok oldani, attól függetlenül, hogy ki milyen csillagjegy alatt született. Ha csak az a visszatartó erő számodra, hogy a másik ilyen vagy olyan horoszkópú, akkor nem ajánlom a kapcsolatot senkivel még, mert nem elég reálisan nézed az életet, ha azt hiszed, hogy pontosan azok a személyiségjegyek határoznák meg az embert, amiket ott olvasol, és így nem tartalak érettnek egy kapcsolathoz. Persze ez csak a véleményem minden bántás nélkül! Neki és neked is vannak jó/rossz tulajdonságaitok, a kérdés, hogy ezekben mennyire passzoltok, mennyire tudjátok tolerálni a rosszakat, mennyire szeretitek egymásban a jókat.
2017. júl. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%

Én nem hiszek abban, hogy a csillagjegy bármiben is befolyásolna egy kapcsolatot.

Viszont néha vannak furcsa egybeesések...

Az első barátnőm Bika jegyű volt és meglepő módon szinte teljesen rá lehetett volna húzni a jegyhez tartozó általános sablont. Egyik "ezós" ismerősöm szerint én meg tipikus Nyilas vagyok (Néha úgy érzem ezt nem feltétlenül jó értelemben mondja :D )


A lényeg az, hogy nem igazán működött a dolog. De ennek oka a személyiségünk összeférhetetlensége volt és nem a születési jegyünk (Mégha ez esetben egymással párhuzamban is volt a kettő)

2017. júl. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#7 A te válaszod a legkorrektebb ellenkezés, amit eddig láttam. :) A legtöbb trollkodó csak jön és fujjog, hogy nem létező dolog.

Én nem tartom magam ezósnak, a személyiségre nagyobb hatással van a környezet mint a születés - de _bizonyos szinten_ van hatása annak is. Az adja az alapot, amire építkezni lehet. :) Persze, négyzetes alapra is építhetsz háromszögű házat, de ha minden körülmény adott, akkor nyilván maradsz a kockánál. :)

Minden jegynek vannak "tipikus" tulajdonságai, amit az adott jegyet viselők kisebb-nagyobb mértékben felismerhetnek magukban. Baromi nagy általánosítás, de tipikus tulajdonságok akkor is léteznek. Ettől még bullshit marad az újságokban olvasott horoszkóp, miszerint holnap megtalálod életed szerelmét.

De a személyiség elemzésének ez is egy módja, és minél több szempontot (bolygók, állások, tudomisén mit szoktak még...) vesz figyelembe, annál több lesz a tipikus tulajdonság. De attól még általánosítás marad, és mint olyan nem igaz mindenkire, és nem igaz teljesen. :)

Az ilyen kérdések arra nem jók, hogy összejöjjek-e vele vagy sem, de összehasonlítási alapnak, hogy egy kicsit is hasonló személyiséggel másoknak hogy működik a kapcsolat, arra jó. :)

2017. júl. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
66%

Úgy vettem észre, hogy a bikák elég fafejűek. Van egy tervük, akkor erősen ragaszkodnak hozzá, van egy elképzelésük vagy előítéletük, akkor rossz az az előítélet, akkor nagyon kellene teperni, hogy felvilágosítsuk őket a valóságról.


Én úgy vettem észre, hogy kb. kizárt hogy bikával összejöjjek. Igaz nem is nagyon akartam sose, csak egyetlen egyszer tettszett egy bika.


Olyat tapasztaltam, hogy bohóckodtam épp és komolytalankodtam a barátaimmal, mikor épp egy új fazon, egy bika került a társaságba. Hát azt gondolom, hogy sosem vett engem komolyan és nagyon lenéző volt mindig velem amiatt az egy önfeledt nap miatt, amikor épp megismertem őt...

Aztán volt az akit írtam, hogy tetszett... Hát azt nem árultam el neki, hog tetszik. Viszont tudtam azt, hogy neki ki tetszik. Na ő sem jött össze sose azzal a lánnyal, de akikkel később kavart, meg aki a neje lett, azok pont ugyanazon kaptafára készültek, mint a lány aki kezdetben tetszett neki. Pont úgy néztek ki mind. Kerek fej, fekete haj, viszonylg vékony testalkat.


Szóval olyan megrögzöttek és kibillenthetetlenek a bikák. Amúgy meg unalmasak és nem túl okosak, azt vettem észre.

2017. júl. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
A horoszkóp nagyja a négy személyiség típuson alapszik a tűz kolerikus, a föld melankólikus a levegő szangvinikus és a víz jegyűek pedig flegmatikusak. Ez vagy bejön, vagy nem. Ezért van az, hogy néha olyan, mintha rólad írtak volna pl. egy személyiség elemzést.:) Ez után pedig van az aszcendens, ami ugyan úgy bele tartozik valamelyikbe. Meg persze a rejtett aszcendens ami meg a spontán rád nem illő viselkedésformákra ad választ. Mivel egy ember sem teljesen flegmatikus stb. Nem feltétlen meghatározó, mivel nem elég pontos. Töltesd ki vele a vérmérséklet tesztet, az viszont (már ha eléggé ismeri önmagát) elég pontos tud lenni. [link] Plusz ugye vannak a csillagok, ami alapján meg jósolnak de azt nem tudom sajnos hogy csinálják :(
2017. júl. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!