Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió férfi- skorpió nő...

Skorpió férfi- skorpió nő párkapcsolat. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Milyen a kapcsolat, tartós kapcsolat, a szex?
2012. nov. 19. 02:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, hogy a nőstény megeszi a hímet párzás után :S


[link]

2012. nov. 19. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
49%

Mi jól megvagyunk,legtöbbször 24 órát együtt vagyunk (együtt dolgozunk,együtt élünk).

Makacs vagyok,hirtelen haragú és konok,párom detto,együtt mégis más,szinte sosem veszenszünk

2012. nov. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%

Elsö válaszolónál a pont.


Ebböl kifolyólag pedig nem hosszútávú a kapcsolat :/

2012. nov. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%

10 év és 2 gyerek nem hosszútáv még?

vagy mi vagyunk a kivétel?


második voltam

2012. nov. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%

olyan mint két egymásra vadászó, egyformán jó mesterlövész.

csak állunk lesben, várjuk mit lép a másik... türelmesen... és csak várunk és várunk hogy lépjen a másik... és még mindig semmi

ez így megy egy ideje

tehát úgy tűnik halott ügy az egész

2012. nov. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
64%
A skorpió az egy nagyon bizarr jegy,nem áll messze a gyíkemberektől,úgyhogy tessék nagyon vigyázni egymásra,mert úgy állnak a csillagok,hogy közeledik december 21.
2012. nov. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok horoszkóp hívő és még így is tudom, hogy a csillagjegy számít a legkevésbé, a holdjegy és az ascendens a fontos :PP
2012. nov. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
78%
Szex? ...hát tudod a skorpiók farkában igen erős méreg van, és ugye ha azt a mérget beléd fecskendezi a farkával neked véged. ...szóval jól gondoljátok meg!
2012. nov. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Lehetséges a hosszú kapcsolat? Lehetséges az, hogy mindenféle taktikák, játszmák nélkül 2 skorpió együtt legyen, csak úgy természetesen? Erről mik a tapasztalatok? 2. hozzászólón kívül, akinél ugye működik :)
2012. nov. 20. 22:36
 10/16 anonim válasza:

Skorpió csaj vagyok,skorpió férjjel.

Az az igazság nem egyszerű!

Mivel mind2 fél nagyon makacs,önfejű ez elég gyakran összetűzéseket okoz. Viszont egyforma a gondolkodásmódunk, nagyjából egyezik a világról alkotott képünk is.Én vagyok az alkalmazkodóbb, sokat tűrök,de mikor már betelik a pohár akkor "robbanok" :) Akkor van pár nap mosolyszünet,de mindig békülés a vége.Igazából annyira ragaszkodik egymáshoz 2 skorpió hogy valami nagyon-nagy bűnt kell elkövetni ahhoz hogy végleg eltávolodjanak egymástól. De akkor Isten ments! Mivel bosszúálló teremtések vagyunk.

A szexnek jónak kell lenni ahhoz hogy 2 skorpió megmaradjon egymás mellett,sőt... Talán a testiség a legfontosabb kapocs a másikhoz. Ha ez mellett talál más értéket is bennünk a társunk,akkor jó lesz a kapcsolat,ha nem akkor előbb-utóbb megun és továbblép.

A skorpió nem szeret az érzéseiről beszélni, inkább hagyja kihűlni a kapcsolatot ha az számára nem megfelelő. Ilyen szempontból elég alamusziak vagyunk.

Ha mindig őszinte a skorpió pár egymással,és feltétlen bizalom van közöttük kitartanak egymás mellett egy életre. Viszont a féltékenység beárnyékolhatja a kapcsolatukat,mert mind2 félti-őrzi a "zsákmányát",és van hogy ezt nem mindenki viseli el. Nem szereti magát a skorpió keretek között érezni/mint egy kalitkába zárt madár/,akkor mindig azon lesz hogy kitörjön.

Én is úgy tudom fontos az aszcendens is a párkapcs. milyenségében. De én javaslom a kínai horoszkópot is,ránk nagyon jellemző. [link]

2012. nov. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!