Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Lányok/nők! Akik úgy gondolják...

Lányok/nők! Akik úgy gondolják, hogy a párjuk hűséges, leirnátok a csillagjegyét?

Figyelt kérdés

Persze lányok a tiétek is érdekel :)

22/L/halak


2017. júl. 27. 20:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Párom szűz csillagjegyű, én bak.

Nála ragaszkodóbb,hűségesebb emberrel nem találkoztam.

(Állítólag a föld jegyűek a hűségesek táborát erősítik)

2017. júl. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem horoszkóptól függ. Én ikrek vagyok.

Az első férjem oroszlán volt. 13 évig éltünk házasságban, és a válásunk nem a hűtlensége vagy az én hűtlenségem miatt lett. Végig hűséges volt.

A második férjem mérleg. 15 éve élünk boldog házasságban, és nagyon hűséges. Állítólag a horoszkóp szerint a mérleg és ikrek nem is passzolnak. Ez sem igaz.

2017. júl. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Úgy tudom,hogy a mérleg, szűz, és a bika a leghűségesebb jegyek :D pont benne volt a szűz és a mérleg dejó, köszi :D
2017. júl. 27. 21:31
 4/16 anonim válasza:
49%
Kedves kérdező: akkor jó én hűséges vagyok. Bika vagyok fiú vagyok 20 éves.
2017. júl. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Az én volt férjem szűz horoszkópú volt, és rá lehet azt mondani, hogy röptében még a legyet is megdugná. Számtalanszor megcsalt, végül elegem lett, elváltam tőle.

Nos? Ilyenkor mi van?

Egyébként a bátyámmal volt mindig nagy haverságban, és ő is folyamatosan csalta a nejét. A bátyám bika.. Hát.. a két hűséges..ja nem...

2017. júl. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
100%
Na hiszen :D A szűz meg a hűség :D Volt egy szűz pasival szexkapcsolatom, csak azt nem dugta meg, aki egy másik bolygón élt...
2017. júl. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Hahahahaha, nekem is volt szuz pasim, megdugott az mindent es mindenkit, csak legyen lyuk rajta, sorosuveg legyen kinyitva mert akkor mar van rajta lyuk...
2017. júl. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:

Bak a barátom, én ikrek vagyok. Hűséges, ragaszkodó. Az ikrekről rengetegszer olvasom, hogy hűtlen, de ez annyira nem igaz, sose csalnám meg a párom, annyira szeretem, teljesen összetörne, meg eleve nekem nem kell más, mert őt szeretem. 6 éve vagyunk a együtt, elvileg nem éppen összeillő jegy, mégis jó a kapcsolatunk

😊

2017. júl. 28. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Szerintem sem a csillagjegy fogja meghatározni, hogy az adott ember hűséges-e, vagy sem. Persze mókának jó, meg sok mindent bele lehet magyarázni,de mindig lesz(nek) kivétel(ek).

Ugyanakkor ha már csillagjegy, valószínűleg számít az aszcendens is. És ha már az aszcendens számít, akkor rengeteg minden más is.

Mert ugyebár csillagjegyből nem "nehéz" bakban, halakban, rákban születni,de az aszcendens percre, órára pontosan van felosztva.

Nekem az aszcendensem az,ami a párom csillagjegye.

A párom aszcendense az,ami az én horoszkópom. Nem tulajdonítunk neki nagy jelentőséget, de azért vicces, hogy így egymásra találtunk.

2017. júl. 28. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nyilas, mérleg aszcendenssel, és nincs nála hűségesebb.
2017. júl. 28. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!