Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kinek milyen tapasztalatai...

Kinek milyen tapasztalatai vannak a Bakokról?

Figyelt kérdés
2010. máj. 23. 13:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Rendes, kellemes fiúk. Ragaszkodóak.
2010. máj. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Nos, akkor kezdeném. Az eddigi férfiaim mind bakok voltak (4)

Ami kell hozzájuk a nagy türelem, ő nem fogja megmondani, hogy szép a hajad, szép a ruhád, nem bókol, nem mutatja ki az érzéseit, és a legtöbb bak pesszimista

Nem szeretek skatulyázni, de sajnos nekem ez a tapasztalatom velük, persze van egy csomó jó tulajdonáguk is, mint pl.: romantikus, érzéki stb.

Ha mindenképp kategorizálni kellene, annyit mondanék türelem, kell hozzájuk és sok-sok kompromisszum készség

Örültem, ha segíteni tudtam

2010. máj. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi.Én is bak vagyok,csak érdekel,hogy mások más szemszögből hogyan vélekednek rólunk (:
2010. máj. 23. 22:14
 4/6 anonim válasza:
2.vagyok, nos, mi a véleményed?:)
2010. máj. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazad van :D
2010. máj. 24. 10:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem jók. Én kos vagyok de egyszer megpróbáltam egy bakkal...nem jött be egyáltalán. Beszélgetni sem tudtunk semmiről,, borzasztó volt, 1 hónapig "szenvedtünk" hátha, de aztán közös megegyezéssel bb. Sztem nem illettünk össze egyáltalán.
2010. máj. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!