Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Kinek milyen tapasztalatai...

Kinek milyen tapasztalatai vannak mágia és annak terein belül? Tehát ki mire képes?

Figyelt kérdés

Mennyi idő volt megtanulni?

Hogy kezdted?

Hogy használod konkrétan; milyen célokra?


2011. júl. 18. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez nem egy olyan dolog, hogy egyszer megtanulod. A mágia gyakorlását mindig is folytatni kell. De szerintem ha jobban belemélyedsz ebbe a dologba, túl fogsz lépni azon, hogy "ki mire képes", meg hogy varázslatok ide-oda. Igen, valóban léteznek varázslatok, s ezeket is sok gyakorlással fejleszteni lehet. Milyen célokra használom? Nyílván egy diák még benne van ebben a varázslatos időszakában, mikor nagyszerűnek tartja ezeket, szuperképességet akar magának, s percek alatt elcsábítani kiválasztottját. De ha már ebből kijössz, látni fogod, hogy az élet sokkal összetettebb, s nem csak erről szól. Van, aki az embereken segít, energiával gyógyít, vagy képességeivel a rendőrségnek, vagy tanfolyamokat tart, ezzel keresi kenyerét, de van, aki csupán boldogabban szeretne élni, s közelebb kerülni Istenhez/Istennőhöz/az Istenekhez (kinek mi a vallása).

Nekem az a tapasztalatom, hogy mindent el lehet érni, sok gyakorlás kell (és sok hit). Olvass könyveket, ajánlom Richard Webster könyveit. :)

2011. júl. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Valójában valami kisebb dolgot akarok elérni, hogy a TUDAT érjen meg bennem, ne csak a hitem kovácsolja azt, hogy létezik "kézzel fogható" mágia, így könnyebb lenne továbbhaladni az úton.
2011. júl. 19. 15:21
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem ijesztő módon bejön a tarot és az ingázás, és más jellegű jóstevékenységek. Ritkán is használom.

Emellett nagyon rá tudok hangolódni a családtagjaimra, és ha erősen koncentrálok, felhív az illető. Ha közel vagyunk egymáshoz, megérzem a jelenlétét.

Varázslatok: ha elvégzek egy kívánság-mágiát, rövidesen bejön: lakás-eladás pont úgy ahogy elképzeltem, munkaajánlat szintén. A szerelmi mágiát viszont nem tudom irányítani, nem onnan jön, ahonnan kívánom.


Te hol tartasz?

2011. júl. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
42%
nekem a gatyámban van a mágia. neked?
2011. júl. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szerintem nem szabadna a felsőbb hatalommal játszani... az ősidőkben is tudták, hogy az embereknek nincs igazi hatalmuk az emberfelettin... ezért is emberfeletti, nem pedig emberalatti. a régi varázslók/mágusok/sámánok...stb is csak használták a hatalmat, és nem irányították... a mai ember nem elégedne meg ezzel. nem tudom hogy ismered-e a varázslóinas történetét, aki nagyobb hatalmat akart magának mint a mestere, és ez lett a veszte...
2011. júl. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
nekem sokszor felsérült már térdem és mindig hetekig gyógyult (felületi sérülések) egyszer találtam egy sas alaku medált felfüggesztettem egy ezüst láncra és már egy 2 éve hordom egy fél évvel ezelőtt nagyot borultam biciklivel és egy kő szinte beleált fürödtem és észrevettem h nem fáj ezért minden este fürödtem és alig egy 3 nap alatt begyógyult habár ha nem éri víz még mindig érzem a térdemen a fájdalmat és egy heg is emlékesztet de azóta voltak esténként ugymond rohamaim hirtelen olyan érzésem sem volt mintha a bőröm feszülne és az összes izmom befeszül és nemtudok mozogni habár ezek egy két másodpercesek.
2011. aug. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
bocsi az előző vok a térdembe állt a kő csak h tisztázzam
2011. aug. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
senkinek semmilyen hatalma nincs. mindez kitaláció, ti meg beetetitek magatoknak ezeket a hülyeségeket...
2011. aug. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!