Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi jellemző a vízöntő nőkre?

Mi jellemző a vízöntő nőkre?

Figyelt kérdés
2010. máj. 23. 22:02
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
öntik a vizet...
2010. máj. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem nagyon öntik a sört :(
2010. máj. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
0%
deehogynem, be a szájukba ;D
2010. máj. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%

Érzékenyek, kicsit zárkózottak, óvatosak, visszahúzódóak, keveset beszélnek (ha nem a megszokott baráti társaságban vannak),jólelkűek, segítőkészek, ugyanakkor elég hisztisek, nagy az igazságérzetük, nem igazán alakítanak ki tartós/komoly kapcsolatot,mert hatalmas a szabadságvágyuk (még a legapróbb kötöttségeket sem bírják,azt,hogy rájuk telepedjenek meg aztán pláne). Azt hiszem hirtelen ennyi.

Még több helyen olvastam, hogy jók a számítógépek világában és a matematikában, különcek, de ez speciel rám nem vonatkozik (vízöntő vagyok).

Jah és még annyi, hogy én sikítva rohanok attól, ha valaki 2-3 hét után azt mondja nekem, hogy szeret...

Csak nem te is vízöntő jegyű vagy?!

Ha igen, leírhatnád, hogy téged mi jellemez. :)

2010. máj. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Én is vizöntő vagyok és abból amit leirál majdnem minden igaz rám:D:D csak még annyit tennék hozzá hogy nagyon szókimondó vagyok! 21L
2010. máj. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
68%

Hát... én vízöntő vagyok de az, hogy matematikából jó lennék az nem igaz rám. XD

Zárkózottnak zárkózott vagyok de ez inkább abban nyilvánul meg, hogy nehezen nyílok meg az embereknek. De könnyen ismerkedem emberekkel, közvetlen vagyok. Az nem igaz viszont, hogy nem beszélnék sokat, mert állandóan jár a szám. XD Az igaz, hogy nagy a szabadságérzetem, de furcsamód mégis lassan 5 hónapja komoly kapcsolatban élek és ezen nem is akarok változtatni. :D Mert a szabadságot amire vágyok ugyanúgy megkapom a páromtól, mert nem tart láncon, de tudja hogy bízhat bennem. ;)

Hisztisnek sem vagyok hisztis, csak akkor ha felhúznak. XD

Az viszont igaz a vízöntőkre, hogy eléggé különlegesek, ezt értem a világról alkotott véleményüket, eléggé irányító személyiség vagyok, utálom ha megmondják nekem hogy mit csináljak. Én speciel megadásra képtelen vagyok, csak nagyon nagy ritkán teszem ezt meg... Eléggé önfejű is vagyok, nem igazán hallgatok másokra még akkor sem, ha jót akarnak nekem. :D

Hm... mi van még... Most úgy hirtelen nem sok jut az eszembe... :D

18/L

2010. máj. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Én is vízöntő:D és az előttem szóló véleménye vonatkozik rám is:D
2010. júl. 30. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

elég bonyolult a lelkiviláguk. gyakran idegesítőek...

amúgy:

[link]

2010. aug. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
hogyha egyszer hazudik neki valaki akkor vége a világnak,számára az az ember nem létezik,főleg ha nagyon durva a téma és azt se szereti hogyha társaságban leégetik,mert egyből visszavág de ugy hogy nem gondolkodik de hogyha idegen egy társaság inkább megfigyeli az embereket és megpróbálja elképzelni hogy mit gondolhat róla az a személy,,,de csak ha érdekli az adott ember...ezért zárkózottnak gondolhatják vagy az lehet az első benyomásuk róla hogy csöndes,zárkózott...de hogyha kicsit bátrabb akkor viccesre veszi a témát még egy vad idegen ember előtt is és ez legtöbbször jó benyomást kelt rájuk.
2011. jún. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Most olvasgattam néhány vegás topikat és találtam egy lányt akiről dumálnak és vízöntő ,később írt is.a vízöntők egyik részét nagyon jól megformálja és leírja.


http://www.gyakorikerdesek.hu/etelek-italok__vegetarianizmus..

2011. júl. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!