Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mennyire igaz a skorpióra az...

Mennyire igaz a skorpióra az a jellemzés, hogy akár éveken át is szerelmes ugyanabba az emberbe, akit elhagyott?

Figyelt kérdés
2017. aug. 11. 19:03
 1/10 anonim válasza:
Igaz, én is voltam így, sokszor.
2017. aug. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Dettó ugyanez, én is skorpió vagyok, első szerelmet még mindig felidezem akaratlanul
2017. aug. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Azt nem hagyja el, maximum elengedi.
2017. aug. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, ment a zöld kéz:-)
2017. aug. 12. 16:56
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem vagyok Skorpió, de a holdjegyem ebben a jegyben van és akit egyszer megkedveltem, megszerettem vagy vonzónak tartottam azt onnantól mindig annak látom. Nem szeretek megválni az emberektől, akik körülvesznek. Ha mégis elhagyok valakit vagy azért van, mert egyszerűen nem tudom elviselni és betelt pohár az évek alatt vagy pedig mert úgy látom, hogy a kapcsolat értelmetlenné vált, elhidegültünk egymástól esetleg a másik az, aki nem akar többbet velem találkozni, beszélni stb. Ilyenkor elfogadom a döntését és békén hagyom. De általában ragaszkodom az emberekhez és évek elteltével is érzek valamit irántuk.
2017. aug. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ez nagyon tetszik, köszönöm, hogy írtál!
2017. aug. 12. 17:40
 7/10 anonim válasza:
Skórpió vagyok és sajna abszolút igaz.
2017. aug. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Gondolom akkor ez a jellemző is igaz lehet: Ha elhagyják, pillanatok alatt képes véget vetni egy problémás helyzetnek, amit azután évekig analizál, s szenved tőle.
2017. aug. 13. 15:27
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha nem is évekig, de hosszú ideig.
2017. aug. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Skorpio vagyok. Egy mergezo kapcsolatban fuldoklom de annyira ragaszkodom a paromhoz h keotelen lennek elengedni. Inkabb fogok padlot es szenvedek amikor feketen-feheren latom h hulyeseget csinalok. Mar fel eve

(Ugyan igy volt az elozo parommal)

Illetve ott a sok tobb even at tarto viszonzatlan szerelem😶

2017. okt. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!