Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a nekem megfelelo feldragako?

Mi a nekem megfelelo feldragako?

Figyelt kérdés
1990 maj 28.-an szulettem, hetfon. (Kinai horoszkopban lo, jappan horoszkopban ippaku- feher viz, fengshui szerint viz elem vagyok)
2010. máj. 25. 17:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Topáz

Megszabadít a gyötrő gondolatoktól, általános erősítő hatása van. Kiváló aranyér, kötőhártya-gyulladás, depresszió és szenvedélybetegségek ellen. Jól kezeli a féltékenységet, a kimerültséget, és mérsékli az indulatokat.


Ajánlott csakra: fejcsakra


Achát

Épség, egészség és gazdagság szimbóluma.

Megerősíti viselőjét és hozzásegítheti jelentős győzelmek eléréséhez, még szerencsejátékban is. agyhártyagyulladás, bélproblémák, bőr, daganatok, emésztési zavarok, epilepszia, fekélyek ellen kiváló


Ajánlott csakra: gyökér-, szex-, napfonat és szívcsakra

2010. máj. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Drágakő horoszkóp

[link]

2010. máj. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!