Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mikor hagyják már abba a csak...

Mikor hagyják már abba a csak napjegy szerinti jellemzést a köztudatban? Hogy valaki ilyen meg olyan jegyű, tehát ilyen meg olyan lehet.

Figyelt kérdés
Észrevételem szerint a napjegyek inkább az életutakat ,feladatokat jelölik,vagy maximum egy belső lelki indíttatást, nem is annyira egy konkrét személyiséget. Több velem egy jegyű barátnőm is volt, az életséma témákban (de nem részleteiben csak nagy vonalakban) egyezik, meg némi lelki belső indíttatás, de személyiségre, temperamentumra, érdeklődési körre, kifejezési módra ,gyakran alkatra sem egyeztünk.

2017. aug. 31. 09:21
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Persze hogy nem, ostobaság az egész. Viszont egyszerű, könnyen emészthető a babonás idióták számára, ezért olyan népszerű.
2017. aug. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Mivel egyre inkább tömi az emberek fejébe a média is ezt a maszlagot, valószínűleg soha.
2017. aug. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Én is ismerek nem egy két ugyanolyan jegyű embert tökéletesen különböző személyiséggel.
2017. aug. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Sose fogják abbahagyni. Mindig lesznek olyan emberek, akik szivacsként szívják magukba az ezotériát, és hasonló marhaságokat.
2017. aug. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Hát amúgy a kérdező úgy értette szerintem hogy az aszcendens,holdjegy és egyéb bolygók is számítanak, nem csak a napjegy, szóval a szkeptikusok most ne örüljenek :)
2017. aug. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
Megelőlegeztük a bizalmat :)
2017. aug. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
0%
Mi a rák az a napjegy? Ez olyan mint a csillagjegy, mint pl a kos meg az ikrek?
2017. aug. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Sem szkeptikusa sem vakon hívője nem vagyok a témának, egyszerűen figyelek és ennyi. Majd kifejtem bővebben.
2017. szept. 1. 09:33
 9/10 anonim ***** válasza:
A holdjegy és az aszcendens is sokat számít, de arra sosem fordítanak figyelmet.
2017. szept. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az olyan sarkos megállapításokat unom, hogy pl. a halak zárkózottak, vagy hogy a skorpiók sunyik , vagy a bakok haszonlesők stb... Azért ,mert vannak akik mégsem olyanok, méghozzá elég sokan, mivel egy teljesen más jelleget hordozó aszcendenssel és/ vagy holdjeggyel nem lesz valaki tipikusan olyan ,mint amit a napjegye szerint írnak róla.
2017. szept. 2. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!