Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Vízöntő nő és bika férfi...

Vízöntő nő és bika férfi milyen? Én vízöntő nő vagyok (valószínű mérleg aszcendenssel).

Figyelt kérdés
2010. máj. 26. 14:52
 1/7 anonim ***** válasza:
én vízöntő nő vagyok mérleg aszcendenssel. még soha egyetlenegye bikával sem jöttem ki huzamosabb ideig,se nővel,se férfival. idegesítő a földhözragadt gondolkodásuk és az anyagiasságuk.
2010. máj. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Kellemes, biztonságos kapcsolat. Hasonlók az elvárásaitok mind érzelmileg, mind egzisztenciálisan. A különbség talán annyi, hogy Te inkább a józan eszedben bízol, míg társad a megérzéseire hallgat, s ez néha vitákhoz vezet. Mindketten szorgalmas, törekvő, keményen dolgozó emberek vagytok, sokra vihetitek, ha azonos célokért hajtotok. Néha azért lazíts egy kicsit, és ne legyél olyan szigorú – megérdemlitek a ritka, de fényűző pillanatokat.
2010. máj. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ne foglalkozz ezekkel a hülyeségekkel, mert hülyeség amit ír. Pl én skorpió vagyok, és azt írják hogy az oroszlán nem illik hozzám. Pedig már elég régóta együtt vagyok egy oroszlán nővel, és tök jól kijövünk.
2010. máj. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Vonzó kapcsolat. Hasonlók az elvárásaitok mind érzelmileg, mind egzisztenciálisan. A különbség talán annyi, hogy te inkább a józan eszedben bízol, míg társad a megérzéseire hallgat, és ez néha vitákhoz vezet. Neked kéne belátóbbnak, megértőbbnek lenned, nem kell mindent olyan szigorú kritikával szemlélned. Társad felnéz rád, csodálja a különleges képességeidet, ne élj ezzel vissza. Fogadd el, hogy az ő tempója lassúbb mint a tied, engedd azért őt is szóhoz jutni néha. Neki is megvan a magához való esze, csak jóval megfontoltabb és alaposabb és körültekintőbb nálad. És nem ártana, ha néha őt is elvinnéd a külön útjaidra. Mindketten szorgalmasak, törekvők vagytok, sokra vihetitek, ha azonos célokért küzdetek. Alkalomadtán azért lazítsatok egy kicsit, a munkán kívül más örömök is vannak még az életben.


Én nem nagyon hiszek az ilyesmiben, de amit ezen az oldalon írnak, úgy 80%-ban igaz a kapcsolatomra is:)

[link]

2010. máj. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én is vízöntő/mérleg vagyok,soha nem jöttem még ki egy bikával sem..talán az elején,de aztán kibújik a szög!
2010. máj. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

előzőnek:


Ne viselj vöröset.


Mindenkinek: Ha horoszkóp alapján döntitek el hogy kivel alakítotok ki kapcsolatot, akkor megérdemelnétek hogy magányosak legyetek.

2010. máj. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
amúgy a horoszkóp több ezeréves megfigyelés.. és hát ezek a dolgok nem mindig úgy vannak ahogy írják mert az csak az átlag.. és lehetnek kivételek.. mert ez függ gondolkodás módtól meg egy csomóóóómindenről. szóóval hát ez van :P
2010. máj. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!