Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért van az, hogy bak a...

Miért van az, hogy bak a napjegyem, ikrek az aszkendensem, de mégis a nyilas napjegy illik rám leírásra?

Figyelt kérdés
Nem értem én ezeket az összehasonlításokat... valaki elmondhatná:D

2017. szept. 29. 11:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Zsolti, te vagy az??

Sorry de ismerek egy amúgy teljesen tipikus Bakot, akire el tudom képzelni, hogy a Nyilas leírása is részben ráilljen, és inkább azt érezze igaznak, feltételeztem az aszcendense vagy valamelyik/több bolygója Nyilasban áll, bár a napjegyénél többet nem tudtam meg róla.

Bocsi ha nem te vagy az :D Ne is figyelj rám...


A szabadságvágy pl. mindkét jegyre igaz lehet, és ha egy kicsit "vadabb", kalandor Bak vagy, lehetségesnek tartom, hogy jobban magadénak érezd egy tüzes jegy leírását. Ebben nincs semmi, vannak tulajdonságok, amik több jegyre is igazak. Én sem vagyok tipikus Oroszlán, persze ebben benne van, hogy a legtöbb bolygóm föld és víz jegyben áll (Pl. 3 Bakban, 1 Szűzben, 2 Skorpióban, a Marsom tuti Rákban, egyedül a Vénuszom áll Mérlegben ami levegő jegy, illetve az aszcendensem Nyilas ami tűz jegy, illetve valamelyiket kihagytam, az nem jut eszembe, de talán Vízöntő és a Szaturnuszom vagy a Jupiterem áll benne, valamelyik a kettőből)

2017. szept. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, nem ő vagyok:D Értem, hát nekem van 4 vízöntő bolygóállásom, 2 skórpió, és 4 bak xD :D Hát nem tudom.. :D
2017. szept. 29. 18:08
 3/6 Zenon ***** válasza:
Azért van ez, mert elnézted a Naprendszert, és eltévedtél.
2017. szept. 30. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 D-Mano ***** válasza:
Jupitered melyik Házban van?
2017. okt. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Arra skórpiót ír:DD
2017. okt. 4. 19:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Talán mert semmi értelme az asztrológiának? Én erre tippelek.
2017. okt. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!