Bika horoszkóp?

Figyelt kérdés
Sziasztok, egy talán nem mindennapi kérdéssel fordulnék hozzátok, akik szintúgy bikák a horoszkópjukban mint én (nyilván nem csak hozzájuk :P) őszintén szólva, nem tudom kéne e hinni a horoszkópnak a jövőt illetően, hiszen az teljesen kifurkászhatatlan ugye, de most arra térnék ki, hogy a minap elolvastam pár horoszkópot a Bika csillagjegyről (pontosabban a bika jelleméről). Olvastam hogy a bika férfi (18 éves fiú vagyok) általában romantikus, nyugodt,kreatív, precíz/pontos, szereti az otthonát, hűséges halálig, ugyan akkor van hogy betegesen féltékeny, meg még pár dolgot amit igaznak is találok, viszont egy dolog eltérő bennem mint amit a horoszkóp ír, márpedig hogy szeretem építeni a jövőmet, hogy ennél ki is tartok...Szerintetek ez a későbbiekben ez változni fog, hogy szorgalmasabb leszek? Nálatok valami tapasztalat? Esetleg én olvastam rossz horoszkópot, és ennek így kéne lennie? Előre is köszi a válaszokat, és hogy elolvastad, szép napot! :P

2017. okt. 6. 08:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Hogyne változhatna.. az ember fejlődik mindig.
2017. okt. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 007Prof válasza:
100%
A tucatáru horoszkópokat, amiket neten-újságban olvashatsz, felejtsd el. Ha érdekel az IGAZI horoszkópod, csináltass szakértővel, személyre szólóan. Ő majd megkérdezi nem csak a születési hónapot-napot, de az évet, órát és percet is. Meg még sok mást is. Az a horoszkóp majd rád fog illeni.
2017. okt. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Még nagyon fiatal vagy és sokat változhatsz. Viszont szerintem az a jó, ahogy most vagy. Nem kell elhinni mindent, amit a horoszkópról írnak, mert nem tudjuk leellenőrizni, hogy milyen forrásokat használ fel egy-egy netes oldal.
2017. okt. 16. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!