Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Vízöntő nőhöz milyen horoszkóp...

Vízöntő nőhöz milyen horoszkópú pasik illenek?

Figyelt kérdés
2010. máj. 28. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Ikrek vagy Mérleg


Ezekhez a hülye levegő jegyűekhez nem is illik senki,csak egymás :S

2010. máj. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
mérleg ikrek, esetleg nyilas
2010. máj. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24%
hát, vagy bármilyen, mert kibasszottulhülyeség a horoszkóp, nem gondoljátok?^^
2010. máj. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem ^^
2010. máj. 29. 21:10
 5/8 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy milyen horoszkópú az az ember, akibe viszonzottan szerelmes :P A nagyokosok szerint a luftosok a nyerők, szerintem meg egyénfüggő :)
2010. máj. 31. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Szeirntem egyáltalán nem horoszkópfüggő... Ha így keresel, sokáig fog tartani és teljesen más lehet az eredmény, mint ami ELVÁRSZ.

ikrekből is van nprmális és idióta, nem ennek függvénye. Kedvenc párbeszédem 30 körüli nyilvánvalóan szingli nők között: "találtam végre egy jó vízöntő pasit".

Tudatos párkeresés... Sok sikert hozzá.....

2010. jún. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
36%
Nem szabad ennyire a horoszkópra hagyatkozni! Régen én is ezt tettem. Ikrek vagyok, és megszállottan kerestem a tökéletes vízöntő pasit. Most meg már 10 éve élek együtt egy bak férfival és van egy gyönyörű kislányuk!
2010. jún. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Most elgondolkoztam rajta, hogy itt a gyakorikérdéseken melyik csoport is az ostobább: a vallási fanatikusok, vagy azok, akik horoszkóp alapján élik az életüket.

A válasz: egyformán idióták.

2010. jún. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!