Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szűz horoszkopu ferfi szenvedé...

Szűz horoszkopu ferfi szenvedélyes partnerre vágyik?

Figyelt kérdés
Szűz napjegyu ferfi a racionlitasa ellenére mégis egy szenvedélyes érzéki partnerre vágyik? Olvasgattam több jellemzest a szűz jegyuekrol és kiváncsi lennék ha van itt ilyen aki tapasztalataira hivatkozva tudna nekem erről véleményt mondani:-)
2017. okt. 11. 00:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Voltaképpen szinte mindenki szenvedélyes partnerre vágyik. Ha a Szűz férfi nem lenne sokszor erősen önző és érdekember, akkor hosszú távon meg is kaphatna ilyen partnert.
2017. okt. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Ateista, hetero férfi vagyok. Csak a bunkóság zavar. És lehetőleg az én nevemben ne beszélj, mint férfi, mert imdádom és tisztelem a nőket, mint sok más férfitársam.
2017. okt. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kiégett, nőgyűlölő proli.
2017. okt. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"És lehetőleg az én nevemben ne beszélj, mint férfi, mert imdádom és tisztelem a nőket, mint sok más férfitársam."

Ezen már 15 perce folyamatosan röhögök :D :D :D

Te ezt komolyan gondolod? :D

2017. okt. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

Ha az anyámra gondolok, aki tisztességgel felnevelt, ha a feleségemre gondolok, aki életem legmélyebb kríziséből húzott ki, és hosszú évek óta a legfőbb támaszom, ha a kislányomra gondolok, aki az életem értelme, és ha a sok csajhaveromra gondolok, munkatársakra, volt osztálytársakra, akiknek rengeteg kellemes emléket köszönhetek, akkor igen.


Az ő nevükben is én kérem ki a kommented!


Sajnállak, mert egy megkeseredett, gyűlölettel teli ember lehetsz, aki sem a nőkben, sem úgy általában az életben nem láthat semmi szépet.

2017. okt. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mi az aszcendense. Alapból a szűz jegyű férfi nem az aki kifejezetten szenvedélyes partnerre vágyik amennyire én tudom, ő inkább gondoskodó jó családapa típus.

Viszont ismerek szűz napjegyű pasit, akinek az aszcendense skorpió, és neki igencsak vannak elég szép kis elképzelései a szexualitással kapcsolatban.

2017. okt. 13. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Voltam mar egyutt Szuz ferfival, maximalista volt, fantaziadus,szenvedelyes,nem volt onzo.Nagyon klassz volt vele a szex.

(Vizonto no)

2017. okt. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat:-)
2017. okt. 13. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!