Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák horoszkópú nő és férfi...

Rák horoszkópú nő és férfi hűséges? Tapasztalatokra vagyok kíváncsi.

Figyelt kérdés
2017. ápr. 3. 19:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az
2017. ápr. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én Rák nő vagyok, a férjem is Rák.

Én hűséges

voltam,és vagyok, pedig ő volt az első.30 éve a férjem.

Elég zárkózott vagyok, nem vagyok beszédes ,kacér.

A férjem tólzottan udvarias, konfliktuskerülő,inkább vele flörtölnek a nők,,,,mint ő velük...úgy vettem észre...


23 évig ő is hűséges volt (legalábbis azt mondta), de volt egy hullámvölgy, eltávolodtunk ,és volt egy félrelépése.Utána már soha többet nem.

2017. ápr. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A nő biztos. Rák horoszkópú nő rokonom 40 év utána nem képes túllépni a férjén, pedig 20 éve elváltak. Még vissza is fogadná, pedig az exe (rák férfi) számtalanszor csalta, verte, alázta meg.
2017. ápr. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az én barátnőm rák. Tuti hogy az.
2017. ápr. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 thoomas26 ***** válasza:

A rák jegyű ember alapvetően család centrikus. A neki biztonságot adó közvetlen közösséghez ragaszkodik. A válasz tehát, hogy nagy valószínűséggel hűséges - s nem rúgja fel a szoros köteléket, ha biztonságban érzi magát.

Azonban az, hogy valaki ebben a jegyben született, többnyire csak plusz biztonságot ad, garanciát nem. Nagyon sok függ az adott élethelyzettől is. De összességében ne ez alapján ítélj, hanem ismerd meg magát a személyt, hiszen nagyon sok árnyalat lehet egy színen belül.

Ami pedig nem csak a rák jegyűekre érvényes, hogyha a túlzott féltékenység nem ad kellő biztonságot a szóban forgó személynek, így menekülve abból, pont megteheti azt, amitől annyira féltél.

2017. ápr. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

A horoszkóp nemcsak a napjegyből áll. Lehet pl. egy rák nő csapnivaló anya, hűtlen asszony vagy pocsék feleség és pl. egy ikrek nő is lehet ennek az ellenkezője. Pl. egy bika hold, rák vénusz már elég jól visszafoghatja az ikreket.

Ha valakinek az uránusza és a vénusza nincs jó kapcsolatban, akko lehet házasságtörésre hajlamos. Pl. egymás ellentéte : kos vénusz, mérleg uránusz.

2017. ápr. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
# 6 Ilyennek hol lehet utánanézni?
2017. ápr. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
2. vagyok.nekem az ascendensem is Rák,a holdjegyem Bika.A férjem asc. e Oroszlán, holdjegye Bika...
2017. ápr. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Nereida3 válasza:
A férjem Rák. Meg volt egy kapcsolatom is Rákkal. Hűségesek,igen, de sokszor merevek, nehezen mutatják ki az érzéseiket, nem szavakkal, inkább tettekkel "beszélnek".
2017. ápr. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#7 :


Pl. ezt kitöltöd :


[link]

2017. ápr. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!