Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit gondoltok az oroszlán...

Mit gondoltok az oroszlán horoszkópú pasikról?

Figyelt kérdés

2017. jan. 25. 18:59
 1/10 anonim ***** válasza:
77%

Nemár ez annyira relatív. De mondok neked egy példát apukám oroszlán.

-beteges hazudozó

-átgázol mások lelkén

-rafinált dörzsölt

-iszonyatosan manipulálja az embereket

-lelki terrorr híve

-nem tud egy nőnél megmaradni lételeme az hogy másoktol vissza igazolást kapjon hogy ő milyen tökéletes

-akaratos

-viszont a pénzt nem sajnálja

Ott van 2 tesóm azintén oroszlán az eggyik lekopirozott apu a másik viszont egy szerencsétlen nem tud hazudni kicsit életképtelen de hűséges tipus viazont rosszindulatú. Remélem tudtam segiteni😅

2017. jan. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Apám oroszlán ,szerencsés ember jó humoral ,kicsit agresszív. Dolgos ember és jószívű .

Senkit nem lehet megitélni a' születési ideje alapján ,hogy éppen melyik kib_aszott csilagkép volt látható !!!

2017. jan. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Oroszlán horoszkópú pasi volnék, és semmi rosszat nem gondolok magamról.
2017. jan. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
A legtöbb oroszlán pasi, akit ismerek, az csapodár. Nem kicsit. Beképzelt is nem egy. Az rák holdas oroszlán ismerősök viszont szerény, hűséges emberek.
2017. jan. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%

Büszkék.

Ami a szívükön, az a szájukon.

2017. jan. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy kizárólag a napjegyéből szinte semmi nem derül ki róla :D Tudni kéne a többit is.
2017. jan. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ha az aszcendensre gondolsz akkor az aszcendes rák.
2017. febr. 3. 23:29
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem csak arra. Hanem kb. minden bolygóra :D
2017. febr. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ő az a típus, akivel ha egy társaságból rövidebb időre kettesben maradok véletlen, akkor ott nem igazán fog kommunikáció kialakulni, max ha én tartom őt szóval. Szóval nem túl kommunikatív, nem kezdeményező, nem jó a társaságában, mivel magam viszont elég visszahúzódó vagyok, és nekem sem világom a kezdeményezés vagy mások szóval tartása.. viszont én ha hozzám beszélnek, akkor már benne vagyok, és kedves vagyok. Az oroszlán meg inkább undok, vagy lenéző, de ha nem is, csak fél szavakkal válaszol, szóval egy uncsi alak. Nem jön be...
2017. júl. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

'csillagjegy'

A horoszkóp az más.

2017. júl. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!