Mit tanácsolsz?

Figyelt kérdés

Rák jegyű, Bak aszcendensű vagyok.

A két ellentét. A két véglet. Elvesztettem az önkontrollt... 24 éves vagyok, de már 2 éve el kezdtem bakosodni. Elindultam egy úton, mint Rák, már nem látom jónak, mint Bak. Nem tudom, mit kezdjek magammal az élet számos területén... Kezdek megváltozni és ez ijesztő... Tapasztalatokra vagyok kíváncsi, hogy milyen ilyen emberként az élet, milyen a személyiséged, milyennek ismerted meg az ilyen típusú embereket. Milyen szakma/munka illik ilyen emberhez? Család vagy karrier...? Hogy küzdjem le a bennem zajló ellentéteket?



2017. okt. 27. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne próbáld az elméddel kikövetkeztetni a helyes utat. Az ösztöneid, intuíciód súgják, mibe ugorj bele . Hallgass a megérzéseidre, és ne próbáld elmével, gondolkodással fölülírni, felülbírálni, mert az már nem lesz a jó, csak menj és csináld
2017. okt. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*és ezek csak ilyen segédleírások, ha elakadtál,de szerintem pont téged ez akaszt meg, szóval inkább nem kéne ilyen leírásokkal foglalkoznod, mert túlagyalod, túlizgulod, túlfeszülgeted, és akkor már nem lesz jó, mert ha izgulsz, simábban elrontod.
2017. okt. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Az ellentéteket, amik benned dúlnak, nem lehet leküzdeni. Viszont hidat lehet verni közéjük, h mindkettő csillagjegy jó tulajdonságai a rendelkezésedre álljanak. Össze lehet sodorni egy fonállá őket, amik erősebbek, mint külön-külön voltak, és stabilabban/evolúciósabban szolgálnak téged.


H konkrétan mit kezdj magaddal, ahhoz asztrológus kellene, több adattal. A gyaki nem az a felület, ahol választ kapsz.


Ja, csak szólok, h mint bak, az első (a legfontosabb) és mint rák a második (a legszebb) Dharma útja is nyitva áll előtted!


Mindenképp dolgozz magadon. Érdemes.

2017. okt. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a bakosodás alatt a párosodást érted?
2017. okt. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az hogy milyen szakma munka illik hozzád,ne a csillagjegyed határozza meg,hanem hogy mihez van érzéked,tehetséged és kedved.Amit szívvel csinálsz abban van az energia,az a munka fog feltölteni nem pedig kifacsarni,ehhez pedig önismeret kell...

[link]

Ezek szerint az lenne a feladat,hogy a rák gyermeki bolondos érzelemgazdagságát komolysággal és megfontoltsággal párosítsd..a bak aszcendens feladata a felelősségvállalás..

2017. okt. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!