Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tanácsolsz, azt csináljam,...

Mit tanácsolsz, azt csináljam, amit szeretek vagy azt, ami jól fizet?

Figyelt kérdés

Most fogok végezni az egyetemen alap képzéssel, tanácstalan vagyok, hiszen kettő MSC van, ami szóba jöhet.

Az egyik az, ami valóban nagyon érdekel és szerintem izgalmas szakma, viszont nem biztos, hogy nagy jövője van itt Magyarországon. A másik is érdekesnek mondható, de az annyira nem vonz, viszont azzal jobban lehetne kaszálni.

Mit tegyek? Az eszemre vagy a szívemre hallgassak?


2017. jan. 2. 23:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Melyik az a két szak?
2017. jan. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kriminalisztika-Közigazgatási MSC
2017. jan. 3. 00:02
 3/4 anonim válasza:
100%
en nem fogok egyetemre menni meg semmi szerintem.. de ettol fuggetlen elmondom a velenyemet. szerintem ezt te erzed. melyiket csinalnad szívesebben? en biztos azt valasztanam amit szeretnek csinalni mert nem akarok úgy fel kelni majd 5 ev mulva esetleg 10 hogy "ahj mar megint munka" hanem inkabb tudjak boldog lenni es ne befolyasolja a munka.. de persze az is fenn all hogy amit most neked csak erdekes kesobb azt szeretned amirt meg most szeretsz esetleg megunnad.. ezt neked kell tudni erezned kell.
2017. jan. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha leendő gyerekeidre, családodra gondolsz és most nem vet fel a pénz, akkor azt, amelyik jobban fizet. Ha annyival jobban fizet. De ha külföldön jobban fizet, amit szeretnél csinálni, akkor válaszd azt, azt menj külföldre dolgozni és családot alapítani, ha akarsz majd.
2017. jan. 3. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!