Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Oroszlán nő+Rák férfi? Tapaszt...

Oroszlán nő+Rák férfi? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Olvastam több oldalon is, hogy ez a kettő mennyire passzol, és egész jókat írtak... De én szeretnék személyes tapasztalatokat is, ha tudtok/ismertek ilyet, mennyire jönnek ki jól egymással?

2017. okt. 31. 13:38
 1/2 anonim válasza:
34%
Mi 8és fél évig voltunk együtt, igaz nálunk pont fordítva volt, rák nő, oroszlán férfi. Nagyon jól megvoltunk, kiegészítettük egymást, bár nyilván nem csak a horoszkópon múlik :)
2017. okt. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
21%

Rák nő vagyok, az elmult időben találkozgatok egy izig-verig ( valoszinu az aszcendense meg a venusza is az oroszlánban allhat) oroszlan ferfival...

Mit ne mondjak eddig elvagyok... erzem azt a plussz bizsergest kettonk kozott, és meg van a "kiralyi" lenye is amit sajnos en nem tudok kezelni ha Őfelségének nem tetszik hogy nem ugralok erte ket kezzel hiaba jovunk ki nagyon jol.

Amugy ikrek asz aszcendensem.

A szex pedig nagyon jo, nem önző, viszont neha mar mar tulsagosan is megadja a stilusat mindennek :-D

(Vizonto ferfival szexeltem eddig eletemben a legjobbakat.)

2017. nov. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!