Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bak férfi Halak nő páros?...

Bak férfi Halak nő páros? Tapasztalatok az életben? Bármilyen irányú kapcsolat érdekel. Negatív és pozitív, köszi 😊

Figyelt kérdés
2017. okt. 14. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Ebből a párosításból legtöbbször világraszóló szerelem lesz. A Bak egyből felfigyel a Halakra, az első pillanattól kezdve úgy érzi: meg kell védenie a Halakat. Ez a megmagyarázhatatlan késztetés még erősebb lesz benne, ha jobban megismeri a sebezhető Halak érzékenységét. A Halak pedig már az első látástól csodálja a Bak magabiztosságát és megingathatatlanságát. Ha vitáról van szó, akkor legtöbbször a Halak enged, és bár a Bak haragtartó, mégis, gyöngédséggel hamar kibékíti a Bakot. A Halak rendkívül alkalmazkodó, és a Baknak pontosan erre van szüksége: hogy valaki annyira szeresse, hogy teljes egészében elfogadja és kövesse őt. A Halaknak pedig pontosan ilyen erős és meginghatatlan bálványra van szüksége, aki biztos kézzel vezeti őt a világban. A Bak, ha megszeret valakit, akkor teljes lényével kötődik hozzá, és nagyon hűséges a párjához. A Halak már sokkal befolyásolhatóbb, sokszor a körülmények rabja, de amíg a Bak kielégíti érzelmi szükségleteit, és nem zárkózik el tőle, addig érzelmileg ő is hűséges lesz a Bakhoz.


Tanács

A Baknak meg kell tanulnia elfogadni, hogy a Halak túláradó érzelmein keresztül nem látja olyan objektívan a dolgokat, mint ő, és értékrendszerét is maga alakítja. A Halaknak pedig nem szabad hagynia, hogy a Bak a szokások rabjává váljon, és egyre merevebb legyen, hogy mindent túlságosan komolyan vegyen. Meg kell mutatnia, hogyan kell elengednie magát és élvezni az életet.



Forrás: A horoszkópok nagy könyve.

2017. okt. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%
Ez a horoszkóp-mánia annyira szánalmas... mintha i.e. 1500-ban élnénk... Emberiség... nőj fel végre...
2017. okt. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Én Bak férfi vagyok és szeretem a rántott halat. A nemét általában nem nézem meg, mert nem tudom melyik a nőstény vagy a hím.
2017. okt. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#2 Ha nem érdekel a kérdés, minek válaszolsz? Meg sem nyitom ha nem tudok érdemben hozzá tenni.Nah de ehhez is fel kell nőni, ez meg egy 21.századi vélemény 😉
2017. okt. 15. 04:48
 5/8 A kérdező kommentje:
#3 Ok, akkor már kulináris téren tudom mi a tapasztalat 😉
2017. okt. 15. 04:50
 6/8 anonim válasza:
88%
Hűha, a horoszkópok nagy könyvével nem vitatkozhatok..ellenben egy bak férfi-halak nő kapcsolat a szemem előtt játszódott. Borzalmasan. Nem tudták egymást megérteni, a nő állandóan bizalmatlansági gondokkal küzdött-önmagában nem bírt megbízni, nem bírta tolerálni a férfit egyáltalán. nem illettek össze. egyáltalán nem. se veled, se nélküled kapcsolat volt, töb szakítással, majd több "újra megpróbáljuk" szakasszal. de végül mindenkinek jobb, hogy vége lett.
2017. okt. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
19%
Megérdemlik egymást. Két hatalmas sz.rkeverő.
2017. okt. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az érzés mikor az emberek azt hiszik, hogy az alapján vagyunk besorolva, hogy mikor születtünkXDDDDD
2018. máj. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!