Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit gondoltok a Bika csillagje...

Mit gondoltok a Bika csillagjegyű emberekről?

Figyelt kérdés

2017. nov. 16. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Két bika lányt írok le neked. Ne lepődj meg a különbségeken, de hátha a horoszkóp jobban írja le ezt a két bika lányt nem, mint én :D


Az egyik az a barátnőm.

NAGYON.. de nagyon féltékeny természetű. Fontos neki a megfelelő anyagi helyzet. Szeret utazni. Káromkodós, de nagyon vicces. Lusta.. nagyon. Precíz. Megbízható. Hűséges, de szereti megnézni a jó palikat.


A másik bika jegyű ismerősöm: körülbelül az ellentetje a felsoroltak közül. Megbízhatatlan. Undok. Pletykás. Kibeszélős. Igénytelen. Uff... bár nagyon jó mesélő, és szeret enni. :)

2017. nov. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 piriiiii ***** válasza:
55%

Nekem volt már néhány bika barátom, a mostani is az.

Fura, de a "bikaságuk" ellenére nyugodt és szelíd természetűek, legalábbis nekem úgy tűnik. A mostani barátom még az elején azt mondta, hogy néha be tud pörögni eléggé, meg fejjel megy a falnak, de 7 hónap alatt ezt még egyszer se tapasztaltam. Pedig én azért néha ki tudom hozni az embereket a sodrukból.

Fura, de kicsit mintha zárkózottak lennének, nehéz őket kibillenteni a világukból. És kissé olyan... bohémek.

Külsőleg meg... hát, azt hiszem, a hájasodásra képtelenek, most 3 srác jut eszembe, mindnek jó, inas alkata volt/van, a mostani barátomat különösen jó alakkal álmodta meg az ég (♥). Finom vonalúak, testalkatilag is, profilban is.

2017. nov. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 piriiiii ***** válasza:
Ja, egyébként az én palimra is igaz, hogy elég féltékeny, de tudja kontrollálni, nem volt ebből még gond, az anyagi kérdést ő is szereti stabilnak érezni, és ő is elég sokat káromkodik (sajnos). Nagy hangja van, általában a társaság középpontjában van.
2017. nov. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%

Bika no.Nagyszaju,ha ballabbal kel,belekot az elo faba is.Makacs,nem lehet meggyozni semmirol.

Egy masik,mindenben a maga hasznat lesi,Sir,hogy ni cs semmije,kozben csak a potya kell neki.Letamad masokat,fe ha ot bantjak,konnyen elsirja magat.

2017. nov. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

En bika vagyok. Es van ami igaz abbol amit irtak. Ha rosszul ebredek fel akkor nagyon ideges tudok lenni es belekotok mindenkibe, de nem szandekosan. Egyszeruen csak kikell jonnie belolem mert ha nem akkor ugy erzem megorulok. Alapvetoen turelmes ember vagyok, szoval sokaig gyujtom magamban es aztan egyszer csak robban. Elegge erzelmes tipus vagyok, de csak ha nem latnak. Masok elott nagyon nehezen tudok megnyilni es a bizalmamba is csak elvetve egy- egy ember tud beferkozni. Feltekeny tipus vagyok en is, de tudom kontrolalni. Elegge csunyan beszelek en is. Es elegge lusta is vagyok, viszont ami erdekel es amihez van kedvem abban nagyon jo vagyok.


Azt hittem csak en vagyok ilyen, de ezekszerint a bikak jellemzoi ezek :O

2017. nov. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én bika vagyok. Makacs, hajlíthatatlan, nehezen tűröm a szabályokat. Ha akarok valamit, azt véghez is viszem. Néha fejjel megyek a falnak.

Viszont vannak jó tulajdonságaim is: empatikus vagyok, kitartó, igazságos és őszinte.

2017. nov. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A bika nők elég luxusimádók, pedig belül abszolút ellentétje. Az tuti hogy hamarabb lesz egy bikának új iPhone-ja mint neked még akkor is ha sokkal tehetősebb vagy.:-D

Szeretik eltartatni magukat azzal akit nem szeretnek. Akit szeretnek annak pedig mindent megadnak. Egyébként jószívűek. :-)

2017. nov. 18. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én nagyon nem szeretem a Bikákat.Rettenetes,ahogy viselkedni tudnak,kapásból 10 ismerősömből kiindulva,mindegyik rosszindulatú és pletykás,önfejű és azt gondolja,mindent ő tud a legjobban.Kifejezetten bántalmazó légkört alakítanak ki maguk köré,legyen szó családról vagy munkáról.És az a legnagyobb baj,hogy a legtöbb Bika még tudja is ezt,nekem többen beismerték már,hogy igenis,ők büszkék arra,akik,és senki kedvéért nem változnának meg.Szóval emiatt az is megállapítható,hogy másokkal ellentétben változtatásra képtelenek,nem törekednek hibáik kijavítására.

Nincsen semmi baj a munkamoráljukkal,mert tudnának dolgozni nagyon is,csak általában azért nem akarnak. :-D Megfigyeléseim alapján ez a jellemző: ha bekerül egy új munkahelyre,kegyetlenül odateszi magát,emberfeletti erőfeszítéseket tesz,hogy megmutassa,mire képes,amitől a legtöbb főnök valóban el is ájul.Aztán később a Bika szépen visszavesz a tempóból,és utána már csak kötekszik másokkal,akik ezt a kezdő szintet nem tudják megugrani,amit ő felállított.

Barátságait az anyagiak irányítják,párkapcsolatai általában erőteljesen problémásak.Bikák,akik anno közel álltak hozzám,nagyjából ezt csinálták: ha valami tetszett nekik rajtam/bennem,soha,de soha nem dicsérték meg,hanem leutánozták inkább,és igyekeztek mindent úgy beállítani,mintha azt ők találták volna ki.Irigyek voltak folyton,arra is,ha mondjuk nyertem 1000 Ft-ot a lottón,ilyenkor rögtön a rossz oldalát kezdték el kifejteni a dolognak.

Alkoholizmusra,elhízásra és szexuális kilengésre is hajlamosak elég rendesen.


Hogy poziívat is írjak:

Lehet velük jókat beszélgetni,ha épp nincs rajtuk az idegbaj.

Jó a felfogóképességük,van művészhajlamuk,képesek elvontan,máshogy gondolkodni.

Takarékosak,és stílusosan tudnak öltözködni.Van egy sajátos humorérzékük,amire én személy szerint vevő vagyok.

De nem bízom bennük.Nagyjából ennyi.

márc. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!