Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a véleményetek, tapasztalat...

Mi a véleményetek, tapasztalatotok a Kos csillagjegyű emberekről?

Figyelt kérdés

2016. jún. 9. 20:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hadd idézzem a Lord együttes egyik dalszövegét:


"Ne azt kérdezd tőlem, hogy melyik csillagjegyben,

Hogy melyik áldott évben, hogy hiszek-e a jelben,

Nem ez számít, higgy nekem.


Ne kérdezd meg rólam a jós varázsgömbjét,

Ne kutasd fel értem az álmaid mélyét,

Egész máshol keressél!"


Egyébként nem tudom, halvány fogalmam sincs, hogy az ismerőseim közül ki milyen csillagjegyű.

2016. jún. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Amúgy nem azért van bajom ezekkel a kérdésekkel, mert nem hiszek az asztrológiában, hanem mert végletesen le akarjátok egyszerűsíteni a dolgot. Az embereket nem lehet 12 sablon kategóriába tuszakolni és az alapján megítélni! Mindenkinek egyedi személyisége, személyiségjegyei vannak. Ha az asztrológia alapján akarom neked elmagyarázni, akkor nem csak a születési hónap, hanem az év, és a pontos dátum is fontos. Ez alapján tudod felrajzolni a pontos bolygóállást, és a bolygók egymásra gyakorolt hatását. Ehhez meg szakember kell. De tényleg sokkal kényelmesebb arra a szintre redukálni a dolgokat, hogy "ikrek pasi és skorpió lány szerintetek?"


Sajnos nem csak az ezotériában, hanem a tudományos modellben gondolkodóknál is tapasztaltam a jelenséget. Ha csak úgy félig-meddig érted meg a világot leíró modellt (legyen az ezoterikus vagy tudományos), majd ebből téves következtetéseket vonsz le, akkor nem a modell a hibás. Pl. ha 200 N erővel húzom a macska farkát, akkor a macska farka is 200 N erővel húz engem. Nem értem, miért visít úgy az a szerencsétlen? Azt már elfelejti az illető, hogy nem csak az eredő erő számít, hanem a keresztmetszet, illetve az arra fajlagosított erő (feszültség), továbbá a szövetek szakítószilárdsága, stb.


Persze ehhez alaposabban bele kell magadat ásni a témába, és az már fárasztó. És egyébként ezzel lehet a legjobban lejáratni az ezotériát, ezzel a bulvár szintű kiskegyed/TV-újság/babahoroszkópos blődséggel.

2016. jún. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Wow, egy Lord-rajongó, végre!:-)


Kos vagyok, Skorpió aszcendenssel, és rendkívül vegyes tapasztalataim vannak önmagammal.:-) Egyébként nem értek az asztrológiához, egyszer kíváncsiságból megnéztem ezeket.

2016. jún. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az hogy nagyon cuki és magamban csak CMD-nek hívom :3 és nagyon nagyon cukiiiiii<3<3<3
2016. jún. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát oKOSok
2016. jún. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Igen, sok mindenen múlik ez, nem csak a napjegyen, de nekem egyik legjobb haverom Kos, és nagyon bírom. Energikus, pörgős, életerős, humoros, egyenes ember. Lányok közül csak jó tapasztalataim vannak velük: dinamikusak, pontosak, precízek, humorosak, nagyon tüzesek, életvidámak. Nekem az aszcendensem Kos, és jobban érvényesül mint a Bak napjegyem, mert én is nagy energiával rendelkező vagyok, szókimondó, erős jellem, humoros, becsületes stb.
2016. jún. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ismerek egy okos, vicces, jómellű, nagy kerek seggű, imádnivaló szőke csajt, aki Kos. A véleményem, mint látható, rendkívül pozitív, tapasztalattal viszont sajnos nem rendelkezem vele kapcsolatban.
2016. jún. 10. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 OneEntity ***** válasza:

Én kos vagyok, az aszcendensem meg nem tudom mi, sose érdekelt, nem hiszek a horoszkópban. Azt se tudom, hány órakor születtem.

Amúgy meg okos vagyok, ügyes és szép :)

2016. jún. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Külsőre nagyon jól néznek ki, a lányok legtöbbször izmosak, vékonyak. Tűzjegyként azt látom benne, hogy mindig a legjobb minőséget keresi és adja is, ez az egy, amit kedvelek benne. Ugyanakkor rendkívül hűtlen, még a Kos nő is.
2016. jún. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egy csillagjegy alapjan nem sokat lehet megtudni az emberrol. Ez az elemzes nem sokat er. Az mar inkabb ha szemelyes horoszkopjat fokokkal meg egyuttallassal elemzed, melyik bolygo mivel allt egyutt. De gondolj bele, van 10 kos ismerosod, mindegyik ugyanolyan ember? Ketlem. Amugy amilyen kosokat eddig ismertem mindegyik csalodas volt. De ez nyilvan a sajat parametereim miatt van. Lehet viszont te pont azt talalod izgalmasnak bennuk, amit en idiotasagnak. De egy csillagjegy alapjan ne fejts embert.
2016. jún. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!