Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit gondoltok a Bika, Szűz és...

Mit gondoltok a Bika, Szűz és a Bak csillagjegyű emberekről?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek róluk? Ti hogyan jöttök ki velük?

Esetleg még a saját csillagjegyeteket is leírhatjátok és hogy szerintetek pl. egy Bika melyik másik jeggyel jön ki a legjobban.



2016. aug. 19. 16:57
1 2
 1/15 anonim válasza:
21%

A Bika az ott csal meg, ahol tud.


Ikrek, 27/L

2016. aug. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
48%

Hogy valószínűleg májusban, szeptemberben illetve januárban születtek.

Ha bármi többet gondolsz bele, az csak annyit jelent hogy tudatlanul és ismeretlenül ítélkezel emberek százmilliói felett.

2016. aug. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Bika,családszerető,gondos szülő.Jó munkatársi kapcsolatot lehet vele kialakítani.Szűz nő rendmániás,kicsit rongyrázós.Szeret dicsekedni.Hajlandó dolgozni,hogy elérje a célját.Idegileg kicsit labilis.

Ezek konkrét általam ismert személyek.

2016. aug. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Bak vagyok. Nagyapám bak, nagybátyám szintén. Magunkat jellemzem, de nem állítom, hogy minden bakra igaz.

Kegyetlenül őszinték, komolyak és zárkózottak vagyunk. Nehezen szeretünk meg embereket,de ha valakit igen,azt nagyon.Kifejezetten pesszimisták vagyunk. Becsületesek,és méltóságteljesek vagyunk. Az érzelmeinket nem mutatjuk ki,vagy csak nehezen. (Viszont valahol mélyen nagyon érzékenyek vagyunk)

Párom pedig szűz. Ő reálisan látja a dolgokat,jók a szellemi képességei. Ugyanakkor önbizalomhiányos,a gondok pedig teljesen "lehozzák az életről".

Párom sokszor önzőnek tűnik külső szemlélők elmondása alapján, de aztán rájönnek,hogy nem az. (Néha persze önző is tud lenni,de hát ki nem..)

Bikát nem ismerek.


(Eddig csak szűz,és mérleg szerelmeim voltak, szóval jól kijövök velük. Az aszcendensem szűz.

A bakokkal is jó a viszonyom, mivel én is az vagyok. A párom aszcendense pedig a bak :D elég jól összejött.)

2016. aug. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
50%
Azt, hogy a csillagjegyük teljesen lényegtelen a személyiségük szempontjából.
2016. aug. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:

Hát az én horoszkópom szűz, mégsem vagyok rendmániás.. Kicsit talán rendetlen is vagyok. :D Kritikus vagyok másokkal szemben, meg magammal is. Sajna a tökéletességre törekszek.

Annyit tudok még mondani, hogy a Nyilas jegyűekkel sose jöttem jól ki. Halak, Vízöntő és Mérleg jegyűekkel viszont remek kapcsolatom van. :)

2016. aug. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Bak vagyok ikrek aszcendensel. Sokkal légiesebb vagyok, mint földies.

Vagy ott van az uncsim aki szűz aki kritikus de nem megbántóan. Érdekes módon utálja a tisztaságot.


Ui:bikákról annyit,hogy minden ígéreteket betartanak és gyakorlatiasak.(a horoszkópja szerint)

2016. aug. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Nos, hát én Kos vagyok Skorpió aszcendessel, de engem valahogy a földjegyűek nagyon vonzanak. Főleg a Bakok, majd a Bikák, kicsit a Szűzek is, de azok kevésbé.

Nekem az a személyes tapasztalatom, hogy a föld jegyűek kicsit szeleburdinak, talán kicsit gyerekesnek látják a tüzes jegyeket, de mégis vonzza őket azoknak a jókedve, energikussága, tüzessége. Engem tűz jegyként pedig lenyűgöz a föld jegyek türelme, higgadtsága, racionális és észszerű gondolkodása :)

Sok oldalon olvastam, hogy a Kos harmonizál a levegős jegyekkel, de engem mégis taszítanak. Röviden azért, mert legtöbbjüket felszínesnek tartom.

Vizes jegyűekhez még nem igazán volt szerencsém, csupán egy Halak aszcendensű Kos csillagjegyű személyhez, vele jól megértjük egymást.

Más tüzes jegyekkel is jól kijövök. :)

2016. aug. 19. 20:32
 9/15 anonim válasza:
Az egy dolog h mi a napjegye, az csak alaptermészetét fogja meghatározni, de az sem mindegy h a jegyben hanyadik fokon áll, ill. a többi bolygók hogyan fényszögelik. Nekem bika a napjegyem, közel a merkúrhoz ami szintén a bikában van, tehát a gondolkodásmódom a bika jegyre lesz jellemző,de pl a hold a születésemkor a skorpióban állt 4. fokon trigonban a rák jupiteremmel és lehetne sorolni. A plutóm a skorpióban van szemben a bika nappal, ami úgy fog megjelenni a személyiségemben, hogy pl túltengő akaratosság fog jellemezni, mint negatív emberi tulajdonság, de ez is függ a többi bolygótol is. példát írok még a plútó és mars 90 fokos fényszögéről, vagyis a kvadrátról. Akinek a születèsi képletében ilyen van, annak nagyon erős hajlama van a bűnözésre, mások bántására stb. nekem szerencsére közeledő trigon ami az ellentètes tulajdonságú a kvadráttal. Párkapcsolatban pl egy szaturnusz hold trigon az egyik(szaturnusz) a másik(hold) félnek nagyon erős érzElmi támaszt tud nyújtani, de kvadrátnál pl. nagyon rombol és problémásan fog megjelenni a párkapcsolatban.
2016. aug. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Tejóég xD
2016. aug. 19. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!