Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mért rossz jegy a Vízöntő,...

Mért rossz jegy a Vízöntő, amikor adakozó, vicces és jószívű?

Figyelt kérdés

A Vízöntőkről sok rosszat mondanak, pedig sok jó tulajdonságuk van.

Mért van ez?



2017. nov. 20. 18:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%

Adakozó, vicces és jószívű azzal a 3 emberrel akivel szóba áll :)

Én akiket ismerek vízöntőket zárkózottak, antiszociálisak, nehezen nyitnak az új felé de inkább sehogy. Nehezen barátkoznak is, nem szeretik és kerülik a társaságot, főleg ha ott idegenek vannak.

Pl olyan szülinapokra el se jönnek ahol nem ismernek mindenkit.

Két nagyon jó barátnőm is vízöntő. Bár sajnos nem sok mindent lehet velük csinálni.

2017. nov. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Pont ilyen vagyok, mind a ketten nagyon jól látjátok a dolgokat :D
2017. nov. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Én vízöntő vagyok mégse vagyok zárkózott csak kiskoromba voltam az és inkább örülök ha meghívnak egy buliba. Nem vagyok nagyon nyitott első találkozásnál ha ketten vagyok valakivel de második találkozásnál már nyitottabb vagyok az illetővel. Társaságba meg mindenkivel nyitott vagyok.:) Soha nem olvastam utánna hogy mit irnak a Vízöntőkről de amit az előbb irtak az rám nem igaz.
2017. nov. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A vizöntök legtöbbször szeretnek ismerkedni, de szerintem igazán kevés ember érti meg őket, nehéz esetek, de jófejek egyben. Nem tartom rossz jegynek.
2017. nov. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nincs rossz vagy jo jegy! Ezt azonnal vesd a buksidba.

Masfelol viszont, a napjegy csak az egyik kis resze az egesznek. A masik az az aszcendens es folytathatnam.

Ebbol kiindulva, elegge sokfajta vizonto letezik, sot az osszes jegybol ezer fajta letezik.

A vizonto jegyu emberek, inkabb mar elvagyodnak a foldi vilagbol, nem igazan talaljak meg a helyuket itt.

De persze, ez csak egy altalanos jellemzes, amit siman felrug es felul ir ezer es egy olyan tenyezo, amely nagyon de nagyon jelentos szemelyi valtozassal bir, ugy mint neveles, barati korok es kulonbozo csoportok.

Ezek mind mind hatnak a szemelyi fejlodesre. Ezert ha volt barmi fajta trauma vagy csufolodas egy adott jegyu (legyen az barmilyen) egyenre, de a jegye azt irja hogy o nyitott termeszetu, de amugy o megsem az, akkor az e miatt van.

A gyermekkori serelmek elegge ranyomjak a belyeget az emberre.

Inkabb beszelgess veluk, hivd el oket olyan helyre ami inkabb kedvez a szamukra vagy barmi.

A vizontok eleve furcsa teremtmenyek, ne igy eteld meg oket.

Sok jeggyel kijonnek, sok jeggyel nem.

De ez mindenkivel igy van.

A kerdesedre oly hosszan lehetne valaszolni, hogy inkabb ra se terek. :D

2017. nov. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Szerintem meg hiába ítéljük meg az embert a horoszkópjáról.

Legalábbis részemről az áll fennt, hogy amit a horoszkóp jellemzések rólam írnak (szűz) a fele nem igaz.

Az aszcendens már inkább (skorpió), arra tudom azt mondani, hogy 95%-os.

2017. nov. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
40%
A horoszkóp egy maszlag. Senki sem gondolhatja komolyan, hogy néhány több százmillió km-re levő bolygó együttállása határozza meg a születő ember tulajdonságait.
2017. nov. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az egyik jegy szülötteire jellemző tulajdonságok sem kizárólag jók, vagy rosszak, csak ezen tulajdonságoknak vannak pozitív és negatív aspektusai.


Vannak olyan jellemvonások, amik az egyik jegy szülöttei számára szimpatikusak a másikban, míg mások inkább taszítják őket. :)

2017. nov. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Első,amiket leírtál, rám Rák nőre is igazak.Nem szeretek, bájcsvegve jópofizni, csendes vagyok, zárkózott.Nem éppen antiszociális, de a nagy társaságot se kedvelem..
2017. nov. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A horoszkóp azt jelenti, hogy amikor megszülettél, hogyan álltak a csillagok az égen. Vagyis a jellembeli tulajdonságokat az határozza meg, hogy néhány kb. 100000000000000000000000000000000 km-re levő izzó gázgömb éppen hol van a Földhöz képest. Remek, már értem.
2017. nov. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!