Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Leírnátok miket szoktatok...

Leírnátok miket szoktatok álmodni?

Figyelt kérdés

Úgy szeretem hallgatni meg olvasni az álmokat és keresek egy embert, aki olyan mint én. Vagyis mindig hülyeségeket álmodik xdd Ti megszoktátok jegyezni? Én a kiskori álmaimat is tudom, valamelyiket xd Amúgy fiú vagyok és most leszek hetedikes, tudom nem lényeges, de egy csomóan szokták kérdezni :DD

Értelmes valós álmokat szeretnék :)) előre is köszi ;)



2014. júl. 17. 21:25
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
énis hetedikes fiú vagyok :)) járnál velem? a randin megbeszélhetnénk az álmainkat, engem is nagyon érdekelnek :) privizz!! :)
2014. júl. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Te ezt komolyan írtad vagy gúnyoló vagy?? Tuti a második :P
2014. júl. 18. 00:45
 3/23 anonim ***** válasza:
Én általában olyanokat hogy én vagyok az egész Föld ura és az emberek istennőként imádnak, majd egy birodalmi csillagrombolóval járom körbe országaimat és az alattvalók meg elém járulnak imádkozni, beszélgetni stb :-)) De gyakori még hogy vadregényes tájakon kirándulok, főleg Afrikában :-)
2014. júl. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
:DD
2014. júl. 18. 11:31
 5/23 A kérdező kommentje:
Nekem miért nincs soha uralkodós álnom? xdd :D
2014. júl. 18. 11:36
 6/23 anonim válasza:

Én olyat álmodtam 2 napja, amit nagyon szerettem volna, hogy megvalósuljon. Ugyanis- ez még nem az álmom- most nyáron elmentem egy 5 napos táborba, és nagyon szerettem volna, ha egy bizonyos fiú is eljönne oda. De nem jött el a táborba, csak néhány osztálytársa. Egy hónappal később- tehát most- azt álmodtam, hogy elmentem a táborba és ő ott volt- ugyanis lány vagyok és régóta szeretem őt- Abban a táborban akkor voltam ötödször, mégis tök fura volt, meg értelmezhetetlen, ugyanis egy óriási nagy vízi-vidámpark volt. Viszont olyan összezavarodott volt az álmom- mint mindig .__." -, hogy a medencétől vagy 5 km-re volt az öltöző, tehát, ki kellet menni a város közepére, hogy t tudjak öltözni. És az öltöző is csak két bérház közötti fél méteres rés volt. Aztán egy pár óra múlva bementünk a csoporttal egy házba, ahol le ültünk ebédelni, de nem evett senki, nem is voltak kaják, csak mindenki beszélgetett az asztaloknál. Az a fiú a bal oldali oszlopban ült, a második sorban, 2-vel előttem.

Valamiért- fogalmam nincs, hogyan :DD- az iskolatáskám- ami az álmomban persze tök máshogy nézett ki, mint a valóságban- ott volt a fiú lába mellett. Ki akarta hozni nekem, de senki sem tolta beljebb a székét, tehát nagyon kevés hely volt, ki akarta hozni nekem. Én meg felemeltem, hogy ne kelljen húzni- mondjuk én is eléggé szarakodtam- , s ő meg szép kék szemekkel rámmosolygott. Én is vissza, de itt már véget ért az álom. Tudom, hogy nincs benne semmi izgalmas, és kicsi- nagyon :P - zavaros, de tényleg ezt álmodtam. 13/lány vagyok én is most leszek 7. Amúgy említetted, hogy vicceseket álmodsz. Most már kíváncsi lettem. :)) Elmondod a legérdekesebb álmodat? Nem gond, ha ciki vagy valami, mert nekem is vannak olyan bőven. :D

2014. júl. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
Én is 13 éves vagyok, most leszek hetedikes. Én egyszer azt álmodtam, hogy (részletesen, valósághûen) megálmodtam az osztálytársaimat. Egy hegyoldalon vonatoztunk, (tetõ nélkül) amikor egyszer megérkeztünk egy ilyen játékszobába. Ott a fiúk leszedték a barbie babák fejét, és kocsikáztak mint az óvodások. A lányok találtak egy Ipadet és egy laptopot. Az egyik lány mondta (aki álmomban nagyon jól nézett ki), hogy "fiúk, miért nem játszotok velem?" És amikor meguntam az ottlétet, kimentem a kertbe. Ott volt egy faszínpad, ahol az egyik nyolcadikos lány képeket osztogatott aláírásokkal, és a saját rajzait, amik egy ház falára voltak ragasztva, úgy, hogy teljesen befedték. Voltak még ott festmények is. Aztán (ilyet soha nem szokott!) Egyszer csak elkezdett énekelni, amire odajött az összes osztálytársam, fel a színpadra. Akkor én is ott áltam közöttük, amikor egyik fiú osztálytársam (akibe éppen szerelmes voltam) jött felém, lassan, és (mint egy kép) körülötte ilyen különleges fény volt, mint ha õ sugározta volna ki. Akkor mondani akart valamit, de sajnos pont vége lett az álomnak. Olyan volt az a fény, mint a filmekben. Nagyon fura álom volt. 13/l
2014. júl. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
Az én családom utálja ha elmesélem az álmaimat mert én mindenfélét szoktam álmodni.PL.: patkány volt a fejemnél és felsikítottam és felébredtem,de szoktam alva járni nyitott szemmel aludni és egyszer vagy nem is egyszer többször is álmodtam olyat hogy az űrben lebegek és beszippantott a fekete lyuk ,egyszer mikor megnéztem a:Rém Álom Az Elm utcában-t akkor fredy-vel álmodtam de mostanság azzal a sráccal álmodok aki nagyon-nagyon-nagyon tetszik :) ,azt hogy szeret randizni visz megcsókol de olyan helyes hogy elpirulok ha csak rágondolok . :)
2014. aug. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

én is ritka nagy hülyeségeket álmodok xd párat már le is írtam más kérdésekre, de nem találom őket, úgyhogy leírom megint T.T

szóval. pár hete azt álmodtam, hogy zombi-invázió volt, mi meg szüleimmel a mögöttünk lévő telken voltunk a ház tetején és láttuk, hogy egy nagy csapat zombi épp felénk tart, úgyhogy bezártuk azt a csapóajtó szerűséget, amin keresztül mi is feljutottunk a tetőre. aztán hirtelen ott termettünk a mi nappalinkban és jöttek nővéremék a férjével együtt, és közölték, hogy szereztek valahonnan egy csomó fegyvert, én meg mondtam, hogy adjon egyet, hogy gyakoroljak lőni xd és épp jött megint egy csomó zombi és egy dagadt be is jött a házba, én meg le akartam lőni, de valamiért sosem tudtam eltalálni, pedig rá céloztam o.o és ott elkezdtem ordibálni anyáéknak, hogy csináljanak már valamit, ők meg így nagyban nézték végig, ahogy szétmarcangol. aztán mintha mi se történt volna, ott voltunk a szomszédunk házában és épp kaját hoztunk át xd amikor megint megjelent egy csomó zombi és futottunk vissza a házunkba, csak nővérem meg anyám megálltak valamiért az ajtóban beszélgetni valamiről, én meg nem tudtam tőlük bemenni, a zombik meg már jöttek be a kapun, meg minden és ordibáltam nekik, hogy menjenek már befelé, különben mindenkit szétcincálnak, de meg se hallották, hogy ott ordibálok nekik...közbe az egyik zombi már ott volt a hátam mögött és épp belém akart harapni, amikor anyám meg nővérem bementek a házba és én is gyorsan bementem, de a zombi, aki meg akart az előbb enni, nyúlt volna utánam és így rázártam az ajtót a kezére és nem tudtam becsukni, erre megoldottam úgy, h hoztam egy ilyen kis vajazókést és azzal vágtam le a kezét xd ezután eltelt egy kis idő és csak úgy egyik napról a másikra elmúlt a zombijárvány, az utcák pedig úgy néztek ki, mintha kb kitört volna a 3. Világháború, szóval elég durva volt. és láttam, hogy a gyerekeket ilyen iskolabuszokban viszik az iskolába o.o és elég ideges voltam, hogy hogy lehetnek az emberek ennyire s3ggfejek, hogy tegnap még mindenhol élőhalottak mászkáltak, embereket öltek meg, erre ma már iskolába küldik a gyerekeket -.- és végül elmentem én is suliba és ott volt az egyik csaj az osztályból, akivel elkezdtünk beszélgetni és neki is mondtam, hogy azért ez milyen már, hogy csomó embernek megölték a családját a zombik és még gyászolnának, erre iskolába küldik őket -.- aztán megjelent az egyik barátnőm az osztályból és vele kezdtem el beszélgetni és mondta, hogy az apja azzal foglalkozik, hogy emberek zuhanyzási szokásait vizsgálja o.O és kérdezte, hogy elmegyek-e segíteni a kutatásban xd én meg mondtam, h aha :D és elmentünk hozzájuk, de a mi fürdőszobánkban voltunk valamiért o.o és az apja így mondta, hogy akkor én meg barátnőm vetkőzzünk le és kezdjünk el zuhanyozni EGYÜTT, ő meg majd végignézi o.O és az a fura, hogy így álmomban nem volt ebbe semmi perverz xd szóval elkezdtünk barátnőmmel zuhanyozni, közbe valami cigány nő berontott és odahajolt hozzánk és lemosta a vörös hajfestéket a hajáról xd aztán így kiment. mi meg pár perc múlva kész lettünk barátnőmmel és elindultam hazafelé, de mikor kiléptem az épületből, azt se tudtam, merre menjek, mert még életembe nem voltam ott xd és a lépcsőn, ahol mentem le, ilyen kis korlátok voltak össze-vissza és volt egy ilyen kis kapu is, ami csak kifelé nyílt és ott volt Barney Stinson és nem tudott bejutni ezen a kis kapun, ezért segítettem neki, majd megláttam a volt sulimat egy kicsit messzebb, szóval elindultam oda a buszmegállóba és ahogy odaértem, jött is a busz, felszálltam és láttam, hogy a következő megállónak az a neve, hogy "Heil Hitler". és így a busz közepén elkezdtem szakadni a röhögéstől xd

eddig ez volt szerintem a leghülyébb álmom :D

16L

2014. aug. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok, eszembe jutott még egy nagyon hülye álom.

az volt az álmomban, hogy elmentem orvoshoz, mert pár hónapja fájt az egyik szememnél egy ideg vagy nem tudom és közölte velem az orvos, hogy agyműtétet kell rajtam végrehajtani és mondta, hogy van egy új módszer, aminek az a lényege, hogy a műtét közben végig ébren vagyok és szén-dioxidot juttatnak az agyamba, ettől nem fog fájni a szemem. beleegyeztem és bevittek a műtőbe és felvágták a koponyámat és láttam magam kívülről is és észrevettem, hogy az agyam tetejénél van egy lyuk és az orvosok meggyújtottak egy gyufát és abba a kis üregbe betették o.o és közbe kérdezgették, hogy fáj-e még a szemem, én meg mondtam, hogy igen, úgyhogy még egyet meggyújtottak és azt is odatették abba a kis üregbe és mondtam, hogy most már nem fáj. úgyhogy visszarakták a koponyámat meg visszavarrták a fejbőrömet és felkeltem xd

2014. aug. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!