Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A skorpió nők szépek? Ti...

A skorpió nők szépek? Ti milyennek ismeritek?

Figyelt kérdés
Jöhetnek vélemények belső tulajdonságokról is.
2017. nov. 26. 15:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Fu ezek a kérdések...
2017. nov. 27. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem a csillagjegytől függ, hanem a genetikától. Ki mit örökölt a felmenőitől. Meg a szépség különben is relatív. Mindenkinek más a szép.
2017. nov. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Én skorpió "nő" vagyok(aah inkább még lány😆) és sokan gyönyörűnek tartanak. Az én egészséges énképem alapján szimplán csak szép vagyok, ám fiúk, lányok, nők, férfiak(különböző korosztályból) is mind megjegyezték, hogy milyen csinos és gyönyörű vagyok.

Szóval ezek alapján igen. ^^

19/l

2017. nov. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

A nagymamám fiatalon szép volt, de inkább csak átlagosan, de egy bizonyos kor felett nagyon megcsúnyult. Egy volt osztálytársnőm szép arcra, de testalkatra átlagos, egy másik kifejezetten szép és csinos is. Egyet mondok: a jellem kiül az arcra is. Minél idősebb az ember, annál jobban. Aki sokat ismer, azt állítja felismerhetőek. Nem a legvidámabb emberek, ha jobban megismered őket, központi, karakteres figurák, de legalább annyira szeretnek visszahúzódni, háttérben maradni is. Általános témákhoz szívesen hozzászólnak, de a magánéletüket nem szivesen teregetik ki.

Kinézetre férfiak, vagy nők, nem kiemelkedőek, leginkább átlagosak, de van egy-két karakteresebb, főleg szögletesebb vonásuk, többnyire mély, fürkésző a tekintetük, pókerarc jellemzi őket, ami éppúgy lehet váratlanul olyan kedves, hogy megolvaszt, és olyan hideg, rideg, hogy elakasztja a lélegzeted is. Nem kimondottan mogorvák, lehetnek épp jókedélyűek is, viszont hajlamosak a depresszióra, és titokzatosak. Első blikkre extrovertráltnak tűnnek, de keveseknek hagyják, hogy igazán kiismerjék őket. A top 3 legharagtartóbb és bosszúállóbb jegy közé tartoznak. Mit mondjak még, makacsok, öntörvényűek és kitartóak.

Minél idősebbek és minél több rosszat élnek meg, annál jobban kiütközik a jellemük a vonásaikon is.

A legtöbbjük tehát 35 alatt az átlagosak táborát gyarapítja, ez genetika is, de a korral viszont hajlamosak nagyon megcsúnyulni.

2017. nov. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Lehet szép vagy csúnya, ha haragosan néz rád egyszer, örökre megjegyzed
2017. nov. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Ja és aki azt mondta betegesek, ezt igazolni tudom. Ismerek egyet aki mellé még talán egy kissé hipochonder is lassan... Szóval mindegyik Skorpió akit ismerek, de ő a csúcs... Igaz, ő férfi. De tudnék mesélni nőkről is... Amikor a depijükkel párosul és amúgy egy valós problémát felnagyítanak a borúlátásukkal, az nem semmi. A hitvesem minimum naponta adja elő az ilyesmiket, de olyan szinten, hogy az ember azt vizualizálja közben magában, hogy haldoklik... De te nehogy aggódni merészelj érte! - torkoll le mindezek után. Brutál.

És csak ismételni tudom a szögletes vonásokat, legyen egy pl. bármennyire feminin, azt fogod észrevenni, hogy van valami határozott a vonásaiban. A tekintete pedig folyamatosan, de nem feltűnően fürkészi a környezetét, az embereket, a partnerét, de ez nem egy nyílt tekintet. Ez egy bizalmatlan, titokzatos, kíváncsi tekintet.

2017. dec. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
78%

Skorpió nő vagyok.Csúnyának semmiképp nem mondható, átlagos sem, annál kicsit dekoratívabb.Bár én inkább különleges szeretek lenni, mintsem egyszerűen csak szép.

Egy örök lázadozó különc :(

Hát amit előttem már írtak, a depis hajlam, meg a hipohondria, na az is megvan.És kíváncsi, gyanakvó, igen.

2017. dec. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
49%
A skorpiók mind nárcisztikus jellemek, mérgező emberek, szeretik tönkretenni a másikat, ja, és ha segítenek is rajtad, annak ára van, bizony. A pénzt nagyon szeretik. Akinek van némi agya, az nem áll szóba ezekkel a képmutató emberekkel, legyen az nő, vagy férfi, teljesen mindegy.
2023. márc. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!