Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Azt mondta az asztológus,...

Azt mondta az asztológus, hogy a személyes képletem költözést mutat 2018-ban. Ez csak egy lehetőség, esély vagy készpénznek vegyem, mivel hogy személyes képletemből mondta?

Figyelt kérdés
Egyébként nem tervezek költözést, a párom itt lakik nálam és itt tervezünk maradni.
2017. nov. 27. 18:16
 1/9 anonim ***** válasza:
A személyes képletet a te előre vetített jövőd alkotja s ez lehet akár egy külföldi munka is!
2017. nov. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz költözni használd ki azt a kiskaput hogy a jóslás nem egyértelmű. Költözz egy másik szobába egy pár napra és tadam! Igaza lett a jósnak és te is megúsztad.
2017. nov. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kulfoldre nem mehetek mert iskolaba jarok amit a munkahelyem fizet, szerzodesem van veluk, ugyhogy kulfold kilove.
2017. nov. 27. 19:25
 4/9 anonim ***** válasza:
Vedd készpénznek! Személyes képletedböl mondta. Itt nincs mese. (Ha egyszer elmentél hozzá!!)
2017. nov. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vedd készpénznek. Ezt mutatják a csillagok, punktum. Nem menekülhetsz a sorsod elől.
2017. nov. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha egy igazi “asztológus” mondta, jobb ha elkezdesz karton dobozokat gyűjteni. Ha asztalos , akkor még van egy kis időd...
2017. nov. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Vedd készpénznek. Ezt mutatják a csillagok, punktum. Nem menekülhetsz a sorsod elől."


Ez sajnos így van, de esetleg megoldás lehet ha elköltözöl hogy a sorsod ne találjon meg! Ööööö...várjunk csak!

2017. nov. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem asztrológus, hanem jós mondta!

Ha költözöl saját akaratodból, akkor bevált jóslata.

Ha nem akarsz, nem költözöl.

A csillagok a jellemet, nem pedig a napi teendőket 'határozzák' meg!

Ne hagyd, hogy a kókler a jóslatával felülírja saját akaratodat, tehát csak azért ne költözz, hogy neki igaza legyen! - báááár akkor legalább megnyugodhatnál, hogy amit fizettél, nem kidobott pénz volt.

MINDENÁRON költözz, hogy igazoljad jósodat!

2017. nov. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem fizettem neki semmit! Tavoli ismerosom, aki 30 eve asztrologiaval foglalkozik. Volt hozza egy kerdesem, irtam neki emailt, es ezt a koltozest csak mellekesen mondta. Meg mielott valaki azt mondana hogy biztos ismeri a maganeletem, nem ismeri!
2017. nov. 28. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!