Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ikrek-skorpió szerelem?

Ikrek-skorpió szerelem?

Figyelt kérdés

Tapasztalatok?

Nő a skorpió,ikrek a férfi.


2017. dec. 7. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyan fordítva van, de jól működünk együtt már 14,5 éve :-)
2017. dec. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én úgy tudtam nem jó páros, de látod, az #1-es ezt cáfolta.

Pötyögd be a gugliba egyébként és máris kiad 20 oldalt ami elmondja, hogy miért jó és mi jelenthet problémát a kapcsolatukban

2017. dec. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hàt ikrek pasival nem volt még dolgom de skorpió pasival sztem nehezebb együttélni.
2017. dec. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, hogy soha többé!

Én ikrek nő vagyok, volt párom skorpió.

Az elején nagyon jó volt. Aztán fél év után kb kezdődtek a gondok. Nagyon féltékeny volt, agresszív és depresszióra hajlamos. Volt, hogy követett ide-oda, ha a barátaimmal elmentem valahova, akkor egyik haverját kérte meg, hogy jöjjön arra a helyre ellenőrizni. A telefonomban is állandóan kutakodott. Volt, hogy megvert egy srácot, aki nyomult rám. Együtt éltünk és kiakadt, mikor néha hazamentem hétvégére, nem akart rajtam osztozni senkivel.

Nem minden skorpió ilyen persze, több dologtól is függ.

2018. márc. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!