Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szűz fiú és kos lány? Mit...

Szűz fiú és kos lány? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Eddig még ilyet nem kérdeztem itt, de eléggé furdal a kíváncsiság hogy ti így horoszkópilag mennyi esélyt láttok hogy meddig maradnánk együtt? Már most vannak problémák amit szűzies adottságom miatt képtelen vagyok ellent mondani neki. Nagyon szeretem, de távol van sajnos. Meg tudjuk oldani a találkozást, de nagyon féltékeny típus vagyok, és félek hogy elveszítem! Köszönöm előre is a válaszokat! 20/F

2017. dec. 8. 16:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
29%
Túl nagy falat neked egy Kos csaj. Nem pont a hűségről, kedvességről híresek. Fájdalmat fog okozni neked.
2017. dec. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm gyors válaszod! Jöhet még akinek van valami hozzá fűzni valója!
2017. dec. 8. 16:37
 3/13 anonim ***** válasza:
44%

A kosok elég makacsok, nem fogja engedni, hogy féltékenykedéseddel korlátozd. Szóval ne tedd. De akármilyen jegyű, ne tedd.


Amúgy nem csak a napjegy, hanem az aszcendens is számít. Ha csak a napjegy számítana, én és a párom már az első hétben szakítottunk volna kb. Ehhez képest majd' húsz éve együtt vagyunk.


A lényeg, hogy a nagy kérdésekben értsetek egyet: lakhely, gyerekek száma (ha tervben van már)hobbik (nem feltétlen azonos hobbi, inkább az, hogy mindketten engedjétek, hogy a másik végezhesse, akár nélkületek), többé-kevésbé hasonlóan keressetek (nagy nézeteltérések lehetnek lényeges pénztárcakülönbségeknél).

2017. dec. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
44%
Még valami: sose féltékenykedj, mert az nem elég, hogy aláássa a kapcsolatot (menekülni fog előled a csaj, mert birtoklásod tárgyaként fogja magát érezni), de aláássa a te önbecsülésedet is. Aki féltékeny, az birtokolni akar, nem a másik mellett, hanem a felett akar élni, márpedig az egyenrangúság nagyon fontos.
2017. dec. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ahh utolsó nagyon szépen köszönöm! Szinte mentőövként jött most ez! :D Amúgy mint írtad a példákat azokban nagyban egyet értünk! Viszont tudattam vele hogy semmi önbecsülésem és hogy nem birtokolni szeretném. Csak szimplán mivel semmi önbecsülésem és számomra ő egy bomba csaj így félek hogy elvesztem! Ennyi igazából. Köszönöm a válaszod! :)
2017. dec. 8. 17:52
 6/13 anonim ***** válasza:
44%

Akkor sem szabad félned, hogy elveszíted őt. Ha elmegy, akkor el kellett mennie, próbáld így felfogni (ha megtörténik).


Ha meg veled marad, akkor önbizalomhiányod, vagy bármely más "hiányosságod" (nem vagy átlagban elég szép, okos, ügyes, vagyonos stb stb)ellenére fog veled maradni, tehát akkor lényed esszenciájába fog beleszeretni, nem olyan dolgokba, amik az idővel sokszor megváltoznak! (csak ezeket fiatal korban még nem látjuk át)

2017. dec. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! :)
2017. dec. 8. 18:41
 8/13 anonim ***** válasza:
67%
Szívesen ;-)
2017. dec. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Az araboknál mindennapi dolog. Szerezz két embert, fogják meg egy-egy szarvát, hogy el ne fusson, aztán nyomhatod neki. Csak arra vigyázz, hogy meg ne rúgjon.
2017. dec. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha a lyányka nem csak Kos, hanem O-kos is, nemhogy együtt maradtok, de össze sem kerültök!

.

A féltékenységről:

a féltékenység a bizalom és önbizalom hiánya.

Ha megcsal, örülnöd kell, hiszen azért csinálja, hogy neked igazad legyen! Igazi önfeláldozás részéről.

2017. dec. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!