Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szűz fiú és kos lány? Mit...

Szűz fiú és kos lány? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Eddig még ilyet nem kérdeztem itt, de eléggé furdal a kíváncsiság hogy ti így horoszkópilag mennyi esélyt láttok hogy meddig maradnánk együtt? Már most vannak problémák amit szűzies adottságom miatt képtelen vagyok ellent mondani neki. Nagyon szeretem, de távol van sajnos. Meg tudjuk oldani a találkozást, de nagyon féltékeny típus vagyok, és félek hogy elveszítem! Köszönöm előre is a válaszokat! 20/F

2017. dec. 8. 16:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Kos szűz nem illik össze


nem bírják egymást elviselni. Főleg a kos a szüzet de aztán a szűz is meggyűlöli emiatt a kost

2017. dec. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Eddig nagyon gördülékenyen mennek a dolgok köztünk! Nagyon bírjuk egymást, és nagyon összetartóak vagyunk. Emellett nagyon is szeretjük egymást! Tényleg úgy érzem hogy ő az igazi! Amit itt írt a 3. és a 4.-ik azóta bízom meg a partneremben teljes mértékben! Nem spilázom azóta túl a dolgokat! Úgy érzem tényleg ő az ideális partner! Hiába mondják itt hogy nem illenek össze, mégis remekül megvagyunk. Kellően heves és indulatos ha kell mint egy kos, de legbelül egy nagyon szeretnivaló és szeretetteljes egyén lakozik! IMÁDOM!
2017. dec. 14. 22:22
 13/13 A kérdező kommentje:
Igazatok lett. :D Rá pár hónapra tönkre is ment a kapcsolatunk. SOHA TÖBBET KOSSAL! :D
2018. jún. 11. 18:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!