Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nyilaskébt mulyen nő illik...

Nyilaskébt mulyen nő illik hozzám?

Figyelt kérdés

Volt kos, na ő egy foa volt.

Bak is --> hagyjuk

Halak is, uncsi off

Oroszlán is, rémes volt.


Lehet hogy a saját kategóriámban kéne keresnem egy nyilas csajszit?

26f



2017. dec. 9. 03:22
1 2
 1/13 anonim válasza:

Haha, jót nevettem, mert én egy Nyilas csaj vagyok, és pont ezek a csillagjegyek voltak a komoly kapcsolataim. És ugyanezt mondhatom el róluk :D

szóval ha nálad is bejön az, ami nálam, akkor csak dugásra Szűz csajt, komoly kapcsolatra Skorpiót ajánlanék :D

2017. dec. 9. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%
Semmilyen. Most raktam ki tarot kártyából , neked csak a homoszexualitás jelenthet boldogságot .
2017. dec. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Vízöntő. 6évig voltam szenzációs kapcsolatban egy nyilassal.
2017. dec. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Ez nem így megy...
2017. dec. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Feltétlen olyat válassz, aki elviseli, hogy csak az asztrológiai jele miatt kell.
2017. dec. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Oroszlán ,Skorpió rémes, Mérleg jó.

Na persze már ha illik rá, vannak ismerőseim aki ka csillagjegyük elő megtestesülései és van akire egyáltalán nem igaz.

2017. dec. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ikrek vagy rak not ajánlanek Neked személyes tapasztalat után...:-) Nyilas a Nyilassal nem igazán passzol, de ezek mind csak napjegyek!!:-)

Két legjobb baratom nyilas, mindkettovel nagyon jól kijovok, illetve az egyik lassan 10 eve a legjobb baratom a mai napig izgatom a fantaziajat meg ha tehetne együtt lenne velem(milyen barátság ez mi🤔😂) De neki tobbet jelent a baratsagunk és felfogta h ebbol nem lesz semmi.

Illetve volt futolagosan pár hétig egy nyilasom, pont azt adtuk a masiknak amire szüksége volt! Több azért nem lett belőle mert nem volt szuksegunk akkor kapcsolatra sem!:-) Mai napi nagyon jó baratok vagyunk!


A másik nyilas baratomnak volt évekig nyilas napjegyu baratnoje, évekig nagyon jó volt, majd utána nagyon szxr. Kikeszitettek egymast idegileg mintha tükörbe nézett volna minden beszelgetesuknel illetve cselekedutknel!


Én rak vagyok:-)/ikrek aszcenenssel - ez a tapaaztalatom

2017. dec. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az lemaradt hogy a több eve tartó barátomnál évekig ikrek bartnoje volt! Egy hangos szó nem volt köztük pedig megéltek együtt pár kevesbe szep dolgot!:-)
2017. dec. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Néha kell egy kis vita utolsó.
2017. dec. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen, utolag Ő is erre gondolt hogy néha jobb lett volna maskepp..:-)
2017. dec. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!