Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Baj férfiakról mesélnétek?

Baj férfiakról mesélnétek?

Figyelt kérdés
Nem a neten lévő leírások érdekelnek hanem saját tapasztalatok:))
2017. dec. 12. 07:44
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
*Bak (autokorrekt)
2017. dec. 12. 07:45
 2/15 anonim ***** válasza:
34%
Saját forrásból? Idióta humoruk van, mindenkinél nagyobbra tartják magukat, még akkor is, ha közben rendkívül ostobák. Keménynek mutatják magukat, holott érzelmileg instabilak. Folyton ők akarnak lenni a "főnök", de ha valaki mégis föléjük kerül akkor meghunyászkodnak mint egy kiskutya.
2017. dec. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
44%
Szia! Én bak vagyok. Azért nem ennyire durva szerintem. Vannak hibáim de kinek nincs?
2017. dec. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Akkor mesélnél magadról? :))


1. Válaszoló ez ijesztő de van egy ismerősöm akire ez teljesen igaz. Bár ő nem az a típus aki meghunyászkodna. De pl iszonyat akaratos. Irányításmániás majdhogynem.

2017. dec. 12. 11:08
 5/15 anonim ***** válasza:
44%
Bak a fiam.Makacs,megbízható, kitartó,eltökélt.Főnökösködő még a szüleivel is, nagyon határozott. Elég komoly, nem szeret viccelődni, és nagyon anyagias.
2017. dec. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
44%
Féltékenyek, kicsit birtoklási mániások, és rettentő sértődékenyek. 3 Bak férfi van az ismeretségi körömben, az egyikkel együtt élek párkapcsolatban. Tényleg bármin meg tud sértődni, emellett az is igaz, hogy az érzelmeit nehezen mutatja ki. Amikor kimutatja, akkor ihaj, de ritka nagyon :) amúgy meg tényleg eltökélt, kitartó mindegyik, szilárdan áll 2 lábbal a földön.
2017. dec. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
6-os neked mi a csillagjegyed? :)
2017. dec. 12. 12:30
 8/15 anonim ***** válasza:
44%
Párom Bak ő féltékenykedős,makacs, nem szeret semmit feladni,szeret parancsolgatni,megsértődni,vitát generálni,ha valami nem úgy sikerül ahogy ő gondolta akkor hisztizik,egyébként hűséges és tényleg tud szeretni! Én Kos vagyok..
2017. dec. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
50%
6os vagyok, szintén Kos nő
2017. dec. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
44%
Bár engem senki nem kérdezett, én az 1. válaszoló vagyok, és a szóban forgó baknak a szűz jegyű húga. :D
2017. dec. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!