Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ha oroszlán az a pasi akivel...

Ha oroszlán az a pasi akivel ismerkedem és én is, jól ki fogunk jönni?

Figyelt kérdés

Ő július 25-én született, én július 26-án.

Ez így gond? Vagy ne alapozzak erre?


2018. jan. 20. 12:49
 1/7 anonim válasza:
61%
Nagyon unalmas minden nap egy ilyen kérdés...
2018. jan. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 dávid19216 ***** válasza:
0%
Ez alapján asztrológusként arra következtetek hogy jól indul a kapcsolatotok de az első hónapokban prostikal fog henteregni a hátad mögött és teherbe ejt majd fizetheti a gyerek tartást élete végéig ja és écet kapsz tőle :D
2018. jan. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha amúgy összeilletek, akkor igen, ha nem, akkor meg tök mindegy, hogy milyen jegyben született.
2018. jan. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%

Komolyan... henteregni??? Ez milyen szo? Ha mar trollkodsz, ne legyel hulye!!!


Kedves kerdezo, a napjegy edes keves ehhez, remelem tudod, hogy az asztrologia nagyon osszetett es egy kapcsolatot nem erdemes erre alapozni.

Vannak jegyek akik jobban kijohetnek egymassal, de ez nem azt jelenti, hogy ki is fognak. Az esely van meg, mint barkivel akivel osszefutsz es megtetszik!!! Ha tetszik, akkor hajra, szolitsd meg es lasd meg, mi lesz belole.

2018. jan. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó :)
2018. jan. 20. 15:56
 6/7 A kérdező kommentje:

#1 Én arra voltam kíváncsi hogy számít e azaz 1 nap, hogy van e jelentősége. :)

Kicsit egyforma a természetünk.

2018. jan. 20. 16:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát ez csak akkor fog kiderülni, miután összejöttetek és együtt voltatok egy ideig...
2018. jan. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!