Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek nem borzasztó...

Szerintetek nem borzasztó anyagiasak a bika csillagjegyű emberek?

Figyelt kérdés
+ Nekem ugy jött le, hogy csak a pénzért, a biztos otthonért, kényelemszeretet miatt vannak együtt a párjukkal. L
2018. jan. 5. 08:41
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Igen.
2018. jan. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%

Nem, nem kifejezetten.


A mentális és a lelki értékek azok, amelyek az anyagi vonzatot képviselik ELSŐDLEGESEN a számomra.

2018. jan. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
47%

Tisztelt Kérdező: Én Fiú vagyok 20 éves vagyok a Bika jegyében születtem. És nem vagyok pénz mániás hogy állandóan minden áron csak az anyagiak hajszolása legyen a legfontosabb igen jó érzés ha minden rendben van és nem kell nélkülözni de a legfontosabb az egészség megőrzése és az emberi kapcsolatok helyes kezelése meg tartása ápolása.

Egyedülálló vagyok még.

2018. jan. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%

Anyagias vagyok, szeretem a kényelmet. De a biztos otthont nem az anyagiak adják, hanem a párom maga. Attól lesz "otthon" a lakás, hogy ketten vagyunk, otthonossá tesszük. Hogy együtt vagyunk. Ez nem pénz kérdése.

Mellesleg esetünkben speciel én keresek többet, úgyhogy vicces lenne azt mondani, hogy a pénzéért vagyok vele. :D

2018. jan. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez a személy fejlettségi szintjének a függvénye . Volt bika és bak( ugyanezt állítják róluk ) barátnőm , ritka szépek kedvesek odaadóak voltak . Akkor nem a legjobb passzban voltam de őket az pont nem érdekelte hogy villamossal megyünk vagy miért nem sportgéppel . Szenvedélyesek voltak és kedvesen ragaszkodók féltékenyek , ez csak pozitív tartalmú .
2018. jan. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nos, a Bikának tényleg fontos az anyagi stabilitás, DE! az, hogy a pénzért legyenek a párjukkal, olyan Bikát még nem ismertem. Pont az a jegy, aki mindent magának akar megteremteni 🙄
2018. jan. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A penz fontos nekik, dolgoznak latastol-vakulasig, de a kaja es a szorakozas is nagyon fontos mind a női bikáknak mind a férfi bikáknak.. :-) Odadóak, jószívűek, és nem sajnálják az illetőre a pénzt ha az természetesen elnyerte bizalmukat! Aki követelőzni próbál velük szemben már veheti is a cipőjét mert el lesz kuldve a francba... :-)
2018. jan. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7-essel értek egyet. Nővérem bika, nagyon (nagyon!) szorgalmas, ezáltal mindig jól keresett, fontos neki a magas minőség, igényes cuccok, de hatalmas szíve van és önzetlenül segít a bajban vagy ha szükség van rá ;)

Amit te leírsz, az nagyon fals eleve ember ellenes szűk látókörű gondolat. Nincs olyan ember akinek ne lennének érzelmei és csak egy bizonyos érdek miatt van együtt a másikkal. Ja de van, azokat kémeknek nevezzük.

Viszont egy rossz emberi példát rávetíteni egy teljes csoportra megint csak nevetséges. Ha idősebb leszel tapasztalsz eleget, hogy rájöjj néha amit gondolok egyes "típusokról" azt majd egy ugyanazon típus megcáfolja. :)

2018. márc. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!