Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A skorpió férfiakra ez így igaz?

A skorpió férfiakra ez így igaz?

Figyelt kérdés

Ha vele vagy "vele halsz", ha nélküle vagy "bele halsz".

Természetesen, átvitt értelemben gondoltam a kérdést, de azt ugye tudjuk, h ennél a jegynél sokkal gyakrabban jelenik meg a halál.

Kort és nemet is írjatok, légyszives, és érdekelne a saját tapasztalatok is.



2018. jan. 28. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ki lehet őket is heverni, de nem egyszerű. És eléggé bántó mondatokat tudnak kinyögni.
2018. jan. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem igen :(((
2018. jan. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Az exem skorpió, szörnyű,bántó dolgokat mondott nekem kapcsolatunk alatt is. Még a szakításunk után is gyakran ócsárolt. Örülök hogy megszabadultam tőle,könnyen kihevertem.
2018. febr. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Exem skorpió, a kapcsolat alatt is mondott bántó dolgokat, utána pár évvel megalázott egy rakás enber előtt azóval a szakítást egy nagyon jó döntésnek éltem meg.
2018. febr. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Fidesz1987 válasza:
100%

Én skorpió férfi vagyok, olvasgattam a neten ilyen ezotériás oldalalakat, de szerintem a fele se illik rám abból amiket ott leírnak.

Szerintem inkább a konkrét személyt ismerd meg és utána ítélkezz felett ne pedig mások tapasztalata alapján próbálj ítélni. Skorpió emberek is teljesen különbözőek lehetnek.

30/F

2018. febr. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnos van benne saját tapasztalatom is.
2018. febr. 10. 20:12
 7/7 anonim válasza:

Nekem az apukám Skorpió, ahogy én is de azt megjegyeztem velük kapcsolatban, hogy nagyon roszindulatúak még azzal is akit szeretnek nagyon agresszívak és én sosem kezdenék skorpió férfival. Persze lehetnek kivételek de nemtudom...


16/l

2018. júl. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!