Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Oroszlánhoz melyik illik...

Oroszlánhoz melyik illik jobban halak vagy szűz. Kettő közül melyik?

Figyelt kérdés
Melyikkel lehet tartalmasabb a kapcsolat ha a Nő az oroszlán. Melyik férfi illik kapcsolatilag az életéhez jobban? Szüz ,vagy halak ?
2018. febr. 5. 14:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Hétköznap a halak, hétvégém a szűz
2018. febr. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
😂😂😂 értem.
2018. febr. 5. 14:52
 3/9 anonim ***** válasza:

Nyilván nem ezen múlik. Bár tény, hogy a csillagjegyünk tulajdonságai igen nagy részben illik ránk, de tényleg nem ezen múlik.

Viszont ha engem kérdezel, magam is oroszlán nő vagyok, egyik sem illik igazán az oroszlán nőhöz. Nekem volt halak pasival kapcsolatom. Nem volt jó. Én szenvedélyes vagyok, tüzes, céltudatos, míg a halak kb. ennek az ellentéte. A víz nem forralja fel a tüzet, hanem pont fordítva. És én bizony vágyom arra, hogy "felforraljanak".

És a szűz már egy fokkal jobb, de valójában az sem igazán illik az oroszlán nőhöz.

Ha a tapasztalataim alapján kérdezel, illetve amiket én olvasgattam a témában, akkor az oroszlán nőhöz egy mérleg vagy egy nyilas pasi illik igazán, ha csak a csillagjegyeket nézzük. :) De egyébként még egyszer mondom, az illik hozzád leginkább, aki olyan tulajdonságokkal rendelkezik, aki neked megfelel. És ez általában az emberen múlik, nem a csillagjegyén.

2018. febr. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszod :) és igen ez igaz az oroszlánra énis ilyen tipus vagyok. Töbnyire ez a két féri irogat,hiv randizni az egyik hal másik szűz jegyü. :)
2018. febr. 5. 15:31
 5/9 anonim ***** válasza:
én is oroszlán vagyok. nálam a halak ki van zárva. egyszerűen borzasztó. volt viszonyom egy mérleg férfivel, az viszont mesés volt amíg tartott. még ha a föld jegynél maradunk, azok közül bikák voltak, de ők se tudtak úgy feltüzelni, mint a mérleg.
2018. febr. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha eltekintek attól, hogy a horoszkóp marhaság, akkor azt tudom mondani, hogy engem mint oroszlán nőt a szüzek olyan szinten felkrnak idegileg, hogy biztos nem tudnék leélni egy életet velük. Az egyetlen, akit elviselek, az az anyám, de ő "idomítva" van. Sokat harcoltam vele, mire kicsit hajlott az én életszemléletem felé. A halakról nem tudok nyilatkozni.

De a párom skorpió, és az ő tüzessége pont jó nekem minden téren.

2018. febr. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a hozzászolásokat :)
2018. febr. 6. 17:14
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem hülyeség erre adni. Én Kos vagyok és állítólag hozzám a levegőjegyek illenek mint az Ikrek és a Vízöntő legtöbb helyen a Mérleget írják, mint szemben álló jegyet, csak hogy engem a Mérlegek is és az összes többi levegős jegy idegesít. Még a tüzes jegyeket is ajánlja a horoszkóp Nyilas és Oorszlán, de van mindkettőből ismerősöm és nagyon idegesítenek, egyfolytában okoskodnak, mindenbe beleszólnak és mindig előadják, hogy huu ők már mennyi mindent megtapasztaltak az életben és fuh, engem kiakaszt. Sokkal jobban kijövök a föld jegyű emberekkel Bak, Bika, Szűz.
2018. febr. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ja és még annyit hozzátennék, hogy leginkább a Bakokkal jövök ki jól, mégis sok horoszkóp oldal azt írja, hogy Kos és Bak kikészülnek egymástól hosszútávon, nekem mégis sok Bak ismerősöm van és mindegyikkel makulátlan a barátságunk és ők értenek meg legjobban, a horoszkóp szerint pont ellenkezőleg, mert mások az értékrendejeink, a világnézetünk, hozzáállásunk az élethez stb.

Én nem így tapasztaltam...

2018. febr. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!