Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Párkapcsolat szempontjából...

Párkapcsolat szempontjából férfi rák bak nő Vagy bak nő és kos férfi Előny hátrány tapasztalat?

Figyelt kérdés

Kérlek ne annyit írjátok hogy bak földhoz ragadt rák sodor az árral .... stb....

Konkrétan tapasztalat érdekek



2018. febr. 13. 04:26
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
Konkrétan hülyeség az ezotéria.
2018. febr. 13. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 r.sentinel ***** válasza:
45%
konkretan annak hulyeseg az ezoteria akinek fogalma nincs mit jelent es mit foglal magaba.
2018. febr. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
58%
Mi van nem tudsz a két férfi között választani? Gratula hozzá.
2018. febr. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Üdv kérdező!


Nos, én két rák férfi-bak nő párosítást ismerek, ezeket (lehetőleg) rövid jellemzéssel leírom neked.


Az egyik a saját párkapcsolatom, előbb arról egy keveset:


Könnyű barátságként indult, majd nagyon hamar szerelemmé alakult.

Előnyök: Mély, valódi bizalom, mindemellett teljes vállszélesség a kapcsolat mellett (Bak asc. a részemről). Önzetlenek vagyunk egymással, így mind a két fél ad is, kap is. Bármit megbeszélhetünk egymással, igazából a párom a barátom is egyben. Persze idő az kellett hozzá, erről bővebben a hátrányok menüpont alatt :) . Én tipikusan gyógyító vagyok (voltam) a kapcsolatban, sokáig nehezen fértem a hölgy lelkéhez, de miután sikerült, még jobban megbízott bennem. Úgy érzem, most már egyenrangú felekként bánunk egymással. 7 éve együtt.


Hátrányok: Enyhébb, néha durvább hatalmi harcok (főleg az elején), de aztán rájöttünk, hogy ezzel csak ártunk magunknak, így amikor van rá lehetőség, kompromisszumot kötünk. Nekem szükségem volt arra, hogy ő, mint személyiség, képes legyen a szeretetét kimutatni (ugye egy tipikus bak nem az az ölelgetős fajta), ezen nagyon sokat dolgoztunk és ugyan még mindig nem olyan kezdeményező, mint ahogy igényelném, legalább már odáig eljutottunk, hogy felvállalja az ilyen és hasonló érzéseket, gesztusokat.


Édesanyám és az ő 15 éves kapcsolata a párjával:

Itt a nő a főnök, de ha a férfi hajlandó vele kommunikálni, állhatatosságát néha elengedi. Szeretet az van, de nem túl sokszor mutatják ezt a világ felé. Inkább akkor teszik meg ezt, amikor ketten vannak. Igazából ez normálisnak tekinthető.

Előnyök: Teljes felelősség, bár itt a nő szerepét kiemelném, ilyen szempontból talpraesettebb, amit egy baktól meg is kíván az élet rendesen. Elválaszthatatlanok. Bár a nő nem mutatja, de szüksége van gyengédségre, amiről azt gondolom, meg is kapja a párjától.


Hátrányok: Néhanapján érzelmi értetlenség. Valahogy úgy tudnám leírni, mint amikor egy szülő veszekszik gyermekével és a gyermek a duzzogó, kényeskedő. Kevés rák férfit láttam, akinek nincs ilyen oldala. Néha olyan, mint ha elbeszélnének egymás mellett... Persze önismerettel ez átalakítható.


A nő az idők folyamán előhozta vicceskedő énjét, így ha beüt a mennykő, általában hamar túl vannak a nehéz pillanatokon.


Röviden ennyit. Szívesen válaszolok további kérdésekre is (ha lenne).


Üdv!

2018. febr. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!