Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek a szűz és a halak...

Szerintetek a szűz és a halak összeillenek? írjatok 😊 18/L

Figyelt kérdés

2018. febr. 24. 13:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
30%

--- Ha csak a horoszkópot nézzük, akkor nem --- mondta Nagytudású, a krepcset 15 éves felhasználója, aki most kezdte a hatodik osztályt, mivel többször is évet ismételt, oligofréniájából kifolyólag. Légy szíves, húzzal el innen a rossebbe, mert ez a horoszkóp kategoria.Buta vagy, és férges. köszi.



Tökéletes módon összeillenek, hosszú távon a legjobb.

2018. márc. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
"Sok halak ismerősöm van sajnos és mind egyforma, egyformán utálom őket." Szép, mint a nácik...Húgom és anyám is halak, rettentően különböznek, de mindkettő csodálatos, értékes ember...veled ellentétben (ha már ezen a primitív szinten vagyunk).
2018. márc. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ha a Halak egy kicsit talpraesettebb típus, akkor működhet. Van pár Szűz ismerősöm és mindegyik szereti hasznosan eltölteni az idejét, komolyak, vannak céljaik és tesznek is értük, utálják az igénytelenséget, mindig hasznosak akarnak lenni. Nem viselik el, ha valaki lusta, tehetetlen, igénytelen, céltalan stb. Ha a Halak az a típus, aki csak az ágyából fekve álmodozik és egy álomvilágot épít maga köré, nem gondolkodik reálisan, csak a bulizáshoz, szexhez és hasonló dolgokhoz van kedve, de az élet komolyabb oldalához mint pénzkeresés, karrierépítés, tanulás stb. viszont nincs kedve, akkor a Szűz jegyűvel lesznek bőven konfliktusai, mert a Szűz nyaggatni fogja, hogy tegyen rendet maga körül, kezdjen magával valamit az életben stb. és ezt egy idő után a Halak megelégeli. Az a tapasztalatom, hogy az ilyen típúsú Halak embert a földjegyek (Bika, Bak, Szűz) nem tudják hosszú távon elviselni, nem bírják a maga köré épített légvárakat, hogy naívak és elhitetnek magukkal olyan dolgokat, amit mindenki lát, hogy nem fog megvalósulni, de ők hisznek benne stb.

Az ilyen típust inkább egy másik vízjegy (Rák vagy Skorpió) tud elviselni.

Ha talpraesettebb típus, akkor egy földjegy is elviseli hosszútávon.

2018. márc. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Én halak vagyok, anyukám pedig szűz! Egyértelműen vannak konfliktusaink, én vagyok az idealistább, álmodozóbb, anyukám sokkal realistább, de a jó, hogy mindig a földön tart és bármikor számíthatok rá, ha érzelmi támogatás kell.:) 19/l
2018. márc. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Tudom, hogy párkapcsolatra gondoltál, de hátha azért segítettem, hogy emberként milyen kijönni. (előző vagyok)
2018. márc. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
50%
Én ♓ vagyok, lány egyszer volt egy ♍ pasim, és baráti társaságból is ismertem egyet....sőt egy osztálytársam is ♍ volt de ő lány. Számomra a ♍ horoszkópú emberek unalmasak egy idő után, viszont ♓ pasival sem kezdenék mert ők meg valóban pipogyák. (egyébként nem mindegy horoszkópnál, hogy férfiról vagy nőről van szó) amúgy ne értse félre senki ugyan olyan emberek vagyunk, csak én észrevettem, hogy rohadt unalmasnak tartom a ♍ embereket, ♓ férfi? Azt meg soha.
2018. márc. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!