Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a horoszkópod? Ha megváltoz...

Mi a horoszkópod? Ha megváltoztathatnád akkor melyik csillagjegyet választanád, és melyik az ami semmiképp se szeretnél lenni?

Figyelt kérdés
2018. márc. 12. 18:39
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
25%
a horoszkóp hülyeség. ne eszerint éld az életedet
2018. márc. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
72%

Vízöntő napjegyű vagyok.


Amit szeretek magamban, hogy távol áll tőlem a nagyképűség, hogy nincsen rám hatással semmifajta szuggesztió (ezzel a Skorpiók agyára megyek mindig), hogy ugyanolyan hangon tudok szólni a legszegényebb és a leggazdagabb emberhez, hogy viszonylag szellemes vagyok, főleg, ha fekete humorról és szóviccekről van szó.


Amit nem szeretek magamban az az önbizalomhiány, az, hogy nehezen tudom kimutatni az érzelmeim és ösztönösen elhúzódok, ha valaki mondjuk barátin vállba akar veregetni (szabályosan érintés fóbiám van), emiatt néha egy hűvös figurának néznek, de közben ettől nagyon szenvedek belül és irigylem azokat, akik jobban meg tudják élni a dolgokat.


Néha szívesen lennék Oroszlán, mert csodálom a jegy önérzetét, bátorságát, szenvedélyességét, életszeretetét, hogy olyan élvezettel tud akár csak egy gombóc fagylaltot is betolni, amire egy Vízöntő soha nem lesz képes (mindig máshol jár az agyunk, miközben elfut mellettünk az élet).


Soha nem lennék Skorpió, mert nem szeretem a hideg, kimért, sokszor öncélú rosszindulatát, illetve az Ikrek sem a kedvencem, mert felszínesnek, megbízhatatlannak, okoskodónak, és kultúrsznobnak tartom.

2018. márc. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
62%
# 1 Ha nem érdekel a téma, akkor tartsd meg magadnak a tudálékoskodó megjegyzésed! Köszi! :)
2018. márc. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
0%
Érdekes, hogy vízöntőként nekem is az oroszlán a szimpatikus és a skorpió a lista legvégén van.
2018. márc. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
38%
Én meg pont skorpió lennék. Szerintem nagyon vagány csillagjegy. Bakocska vagyok.
2018. márc. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
50%

Nyilas vagyok. Szívesen lennék mérleg vagy oroszlán

Ami nem szeretnék lenni az a halak,bak,rák,skorpió

(Bocsánat a rövid válaszért de elég fáradt vagyok :D)

2018. márc. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim válasza:
71%
oroszlán vagyok és szivesen lennék halak vagy mérleg
2018. márc. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 Metionin ***** válasza:
55%
Ikrek. Igazából nem változtatnám meg mert nem érdekel de a születési dátumomat szeretem, jók azok a számok és jó helyen van a naptárban. A legtöbb horoszkópnak nem is tudom a jellemzőit, így rangsort se tudok köztük állítani. Annyi hogy menő lett volna ha éjszaka születek de délután sikerült.
2018. márc. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim válasza:
59%

Rák napjegyű, skorpió aszcendensű személy vagyok.

Rám nagy hatással van a skorpió, ezért nem mondanám, hogy szeretnék az lenni, mert most is van bennem sok belőle, és nekem ez így tetszik.

Szívesen lennék nyilas vagy vízöntő.

Semmiféleképpen nem lennék halak

2018. márc. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim válasza:

Hallak vagyok de neha meggondolatlan lassan no be a fejem lagya ami nagyon faj neha foleg ha megbantok mast probalom magam csillapitani neha rossz imdulatu vagyok de par percen belul felismerem magam hogy jaj megint buta vagy de valamikor mar keso szoval javulnom kell meg.


Sokak szerint inkabb Rak vagy Kos a termeszetem de megis Hallak vagyok lehet alapbol romlott vagyok?

2018. márc. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!