Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek is hold típusú ez...

Szerintetek is hold típusú ez a srác?

Figyelt kérdés

Az alábbi linken találhattok róla képet, illetve legalul egy videót.

[link]

A fejét és az arcát nézzétek leginkább és az alapján milyen érzésetek van róla? Milyen benyomásotok van róla? Milyen személyiség lehet szerintetek?

Itt ír bővebben a hold típusú arcról és egyéb más bolygóról. Ha nem holdas szerintetek, akkor milyen, mit gondoltok?

[link]

Illetve itt olvashattok a hold típusú személyiségről.

[link]

Mit gondoltok, szerintetek ilyesmi lehet ő?


Illetve még valamit szeretnék, erre az oldalra menjetek rá és görgessetek kicsit lejjebb, ott lesz egy videó. Nézzetek bele, amikor ő beszél és nézzétek meg, ahogy az edző beszél. Szerintetek mi a különbség közöttük? Ti is észrevettétek, hogy teljesen máshogy beszél az edző, mint ő. Ő meg olyan halk. Mit gondoltok erről?

[link]


Csak normális válaszokat kérek.



2018. márc. 31. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkabb Merkur.
2018. márc. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%

Szia,

lényegtelen most Hold típus e vagy sem, viszont személyiségileg tudnék adni róla egy "rajzot".


Azt érzem a srácról, hogy nagyon küzdő típus és roppant kitartó is. Lelkiismeretesen végzi amit végez életében, legyen az sport vagy munka.

Érzékeny is mellette ( ez ugye tipikus hold jegy ), és azt érzem a férfias határozottsága és kitartása mellett intuitiv személyiség is, szoktak jó megérzései lenni, viszont nem érzem társasági embernek ( a kommunikáció a merkúr jegye lenne elvileg ), bár sose érdekelt az asztrológia engem. Csak megérzéseim vannak emberekről sokszor.


Tehát kommunikáció: azt érzem ő kissé visszahúzódóbb, mindig pont annyit beszél amennyit kell. Tisztában van lelkének szépségével, amivel meg tud fogni nőket. Romantikus lelkű, viszont nem viszi ezt túlzásban. Úgy érzem a mértékek embere, mindent mértékkel végez, és semmit nem visz el a szélsőségekig életében. Viszont a sportnál bevállal durvább dolgokat is olykor. Úgy érzem térde már talán műtve is volt neki sérülésből adódóan.

A srác nem ismer lehetetlent semmiben sem, hatalmas az akaraterő nála véleményem szerint. Édesanyjához jelenleg nagyobb kötődést érzek, mint apjához.


Most megnéztem a videót is: a srác azért beszél így, mert tudása ellenére szerény és alázatos tud lenni. Az edző viszont kissé anyagias, kicsit érdeknek tűnik. Profi abban amit átad, viszont valamiért felelősségben szerintem javulnia kellene.


Nos ennyi jött át megérzéseim alapján. Remélem tudtam segíteni!

2018. márc. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Zenon ***** válasza:

Szerintem ez már túlbonyolított agymenők.

Túl sokat agyalsz.

2018. márc. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha ciklikusan fogy és hízik, feltétlen!
2018. márc. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!