Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nektek bejön egy ilyen srác?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek bejön egy ilyen srác? Igen, tudom századik ilyen típusú kérdés.

Figyelt kérdés

Szóval.

Elég félénk srác vagyok, ha ismerkedésről van szó. Ezt úgy kell értelmezni hogy nem merek odamenni lányokhoz, eléggé fosok az elutasítástól. Amúgy elviekben nem nézek ki rosszul, jó humorom van, és tényleg bármiről el lehet velem beszélgetni. A deszkás/rockos stílust boldogítom, illetve gyakran még ing meg ilyesmi elegancia. Szóval nektek bejönne egy ilyen típusú srác és ha igen, akkor hogy lenne érdemes odamenni egy lányhoz? mivel lehetne kezdeni nála?



2016. ápr. 10. 19:14
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem bejönnek a rockos srácok, szóval igen.

Találhatsz bármilyen ürügyet arra, hogy beszélgess vele, de ha tényleg félénk vagy akkor előbb talán írj neki üzenetet, és csak aztán beszélgess vele élőben. Esetleg el is hívhatod valamerre, ha látod, hogy kölcsönös a szimpátia.:)

16/l

2016. ápr. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen bejönne. Nagyon is. És szerintem úgy hogy szeretnéd jobban megismerni. Hagyd hogy meséljen magáról. Érdeklődj a másik iránt és mesélj magadról is.
2016. ápr. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igazából félreértitek :D imádok új embereket megismerni, neten például sosincs gondom vele (talán csak annyi hogy egyáltalán nem vagyok fotogén, és így egy jó kép sincs rólam :( ) de hogy egy vadidegen lányhoz akinek a nevét se tudom, hozzá hogyan kéne odamászni?
2016. ápr. 10. 19:22
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is félénk vagyok. De bejönnél nekem :D 13/L
2016. ápr. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Keress valami közös témát,szólítsd meg pl ha rockegyütteses póló van rajta,hogy őket hallgatod,mert én is nagyon szeretem,vagy ilyesmi.Ürügy van elég,csak használd a buksid,hogy kitalálj párat:D
2016. ápr. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Keress közös pontot, amivel leszólíthatod. pl, mint ahogy felettem írták meglátod egy bandás pólóban, akkor már van egy alap téma amiben beszélgethettek. Amúgy szerintem, az utcán oda megyek egy lányhoz/fiúhoz ismerkedésben mindenki félénk :) vagy csak őrült :D
2016. ápr. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nagyon főleg hogyha magas is ^^
2016. ápr. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
18 éves, 182/3 centi magas xD
2016. ápr. 10. 20:22
 9/10 anonim ***** válasza:
Cica, te pont olyan vagy mint én, csak fiúba *-* Szóval igen, nekem bejönne egy ilyen srác, jó ha sok dologban hasonlítunk :D 16/L
2016. ápr. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon bejön az ilyen stílus, igaz, hogy én nem vagyok ilyen lány, de ettől eltekintve szerintem nagyon menő:D

Az esetleg lehet hátrány, ha nem mert odamenni lányhoz, de ha megpróbálod, önmagadat adod, és úgy van, ahogy írtad, hogy el tudsz beszélgetni bármiről, akkor jó eséllyes indulnál pl nálam:)

És hogy mivel menj oda egy lányhoz? Az adott szituációtól függ. Ha pl suliba vagy, menj oda valamilyen sulis dologgal kapcsolatban, vagy szimplán, hogy szimpatikus a számodra, nem lenne-e kedve beszélgetni. Szóval bármivel odamehetsz:)

16L

2018. nov. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!