Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Oroszlán férfiról tapasztalatok?

Oroszlán férfiról tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Bármi érdekel. pl milyen a hűségben? Mennyire tud ragaszkodó lenni, vagy érdekember? Mi imponál neki? Sok helyen azt írják, hogy rendes, bőkezű. Én nem tapasztaltam a bőkezűségét, sőt, inkább a szőrszálhasogatást, pl még egy üdítőért is, és azt hogy nem becsülte a másik ember munkáját! És többnél tapasztaltam. Vagy csak én fogtam ki belőlük a "rosszabbat"?

2018. ápr. 24. 11:36
1 2
 11/12 anonim válasza:
Oroszlán és a hűség?? xDD HÁHÁ ez poénnak jó maximum xD Tény, hogy vannak jó tulajdonságai, s az egyik lejobb barát!! Jófej, humoros, szeret a központban lenni, udvarias.....De csak barátnak jó!!! Kapcsolatban elviselhetetlen tud lenni, kivéve ha jó viseled az elnyomást! Nem hűséges típus!!
2018. jún. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Ödönke21 válasza:
Azért kicsit sértő oroszlán létemre végigolvasni a válaszokat, mert én meg abszolút nem ilyen vagyok. Nálam a hűtlenség az egyik leges legnagyobb bűn. Nem gondolom, hogy mindig én lennék a társaság középpontja, sőt, ha lehet akkor próbálom ezt kerülni. Mindenkivel bőkezűen bánok, és mindig mindenkire odafigyelek. A békés együttélést meg ki ne szeretné? Igazából könnyen megtalálom a megfelelő hangnemet és stílust mindenkivel, ahhoz, hogy jól el tudjunk beszélgetni, és ez társaságban sem akadály. Sose fényezem magam, amikor meg dicsérnek, az nekem egyenesen kellemetlen.
2019. febr. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!