Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mivel tudnék elcsábítani majd...

Mivel tudnék elcsábítani majd megtartani egy oroszlány jegyű nőt?

Figyelt kérdés

Mondanám azt, hogy már az elcsábítás megörtént. Valamilyen szinten mintha együtt is lennénk már, de furcsa. Nagyon ragaszkodik a szabadságához. Inkább olyan mintha félne az egésztől. Általában kedves és keres ő is, de eddigi kapcsolataimhoz képest ez az első ahol fordult a kocka és én vagyok a másikra rátapadva és nem fordítva (én nyilas vagyok).


Hiszek is ebben a horoszkóp dologban meg nem is. Inkább végső elkeseredésemben kérdezem tőletek ezt hátha tényleg tudtok jó tanácsokat adni. Szerintem nagyon jó páros lennénk.


Előre is köszi a válaszokat !



2018. ápr. 25. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Oroszul
2018. ápr. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Az oroszlánok uralkodni akarnak általában, maximális figyelmet igényelnek és nehezen tűrik a "Nem" szót, főleg ha egy kérésükre válaszolsz így.

Szóval oroszlán nőnek a legjobb egy papucs férfi, aki nem rest teljesíteni minden óhaját-sóhaját.

Röviden ennyi.


A bővebb elemzéshez nem elég csak a csillagjegye, hanem egyéb más adat is kell.

Vannak oldalak "Személyre szabott horoszkóp" készítés funkcióval, javaslom keress fel egyet, na ott mindent leírnak ami várható. (a teljes képhez kellenek a kiszemelted születési adatai)

2018. ápr. 26. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Általában a hatalom és a pénz imponál nekik, de ez így tényleg elég általános megfogalmazás.


Ismerni kellene a részletes asztrológiai képletét is a hölgynek... :)

2018. ápr. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem pl fontos a kedvesség, meg a dicséretek, a figyelmesség. Kb ennyi van belőlem az oroszlánbol. A mérleg hold miatt nagyon szelid vagyok és alkalmazkodó a skorpió aszcendes meg.. Azt kitalalhatjatok :)
2018. ápr. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok ismerkedés elején, mint az általad leírt lány. Ha kitartó vagy és maximális önbizalommal viszed végig, akkor sikerül megszerezni. Egyébként valóban fontos a törődés és a sok figyelem nekünk oroszlánoknak, de közel sem egy papucs pasi az akire vágyunk...:)

És a holdjegy nagyon mérvadó érzelmek teren, fontosabb is mint a napjegy úgyhogy az egy dolog hogy ő oroszlán és az egy másik dolog, hogy hogyan viselkedik

2018. máj. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!