Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A környezetemben több Kos...

A környezetemben több Kos jegyű férfinek nincs párja, vagy nem is vágynak párkapcsolatra, vagy túl nagyok az elvárásaik és válogatnak? Vagy miért lehet ez? Mintha nehezebb is lenne elcsábítani őket.

Figyelt kérdés

Lehet, hogy furán tettem fel a kérdést, de ez az észrevételem. Persze nem csak kos jegyű férfiakra illik ez, csak vannak ilyen típusú férfiak. Nagyon megtetszett egy kos jegyű pasi, de úgy érzem minél jobban próbálkoznék közelebb kerülni hozzá akár csak barátkozással is, annál jobban hárít, mintha menekülne, pedig abszolút nem nyomulok, nem úgy kell elképzelni, hogy most kezdeményeznék, nem vallottam be neki azt se hogy tetszik. De csak azért nem értem, mert az elején mikor megismerkedtünk munkahelyen ő volt az aki annyira lelkes volt hozzám, ő tűnt úgy mint aki közeledni próbálna, csak nekem még akkor barátom is volt, nem vagyok tökéletes, ahogy senki sem az, de mindenki azt mondja, hogy szép vagyok, és csinosnak is mondhatom magam. Mindig mosolygott rám, viccelt sokat, kérdezgetett mindenről, sokat mesélt nekem amik vele történtek pl, rengeteget nevettünk, ha szomorúnak látott próbált megnevettetni, megkérdezte van e vmi baj, szemembe nézett, kereste a szemkontaktust, többször észrevettem, hogy nézett, közelebb hajolt hozzám, teljesen felém fordult, nagyon figyelmes volt....de persze az is lehet, hogy mindent félreértettem, de akkor meg nem fér a fejembe, hogy mi volt ez az egész. Pedig nem tűnik olyannak aki nagyon értene a nőkhöz, tehát nőcsábász lenne, nem is az a túl jóképű, de elsősorban nem is külsőre tetszett meg, de az tény, hogy közvetlen másokkal.


Amikor meg hosszabb időre nem tudunk találkozni, ráadásul elutazott egy időre külföldre is és ráírok, hogy hogy van, milyen ott, aztán később egyik üzenetemre meg 3 nap múlva válaszol, vagy csak keveset ír, vagy nem igazán kérdez vissza semmit. Elhiszem, hogy sok dolga is lehet ott az új környezetben, de azért ha valaki érdekli a másikat, akkor igyekszik minél hamarabb válaszolni neki vagy nem? De élőben teljesen más, inkább ő kérdez többet, meg azok amiket leírtam. Összezavarodtam már, kezdek belefáradni ebbe a helyzetbe és nem értem ezt a pasit.

Mintha nem is hiányozna neki senki az életébe, mintha jó lenne neki így egyedül. Valaki akinek hasonló tapasztalata van? Nem muszáj, hogy kos jegyű legyen, de ilyen viselkedése van.

Kérlek írjatok nemet és kort is, köszönöm :)

24N, 26F



2015. aug. 22. 14:37
1 2
 1/13 Duenna ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos, hogy nincs senkije, csak nem köti senki orrára a magánügyét.
2015. aug. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De nincs neki, hallottam 1x ahogy mondta vkinek, hogy már nincs barátnője és valentin nap előtt mikor rákérdeztem, hogy ünnepli e, azt mondta hogy nem, hogy vannak neki most fontosabb dolgai is mint a valentín, de kicsit szomorúan csengett a hangja. Ő igazából még tanul tovább de végülis most az a munkája is, tanít is, de néha olyan nekem mintha csak a tanulás érdekelné most, mintha abba temetkezne.
2015. aug. 22. 14:57
 3/13 Duenna ***** válasza:
Lehet, hogy szétment a korábbi kapcsolata, és még nem heverte ki. Lehet, hogy idő kell még neki, hogy túltegye magát rajta.
2015. aug. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Igazság szerint nem nagyon hiszek ilyen dolgokban, de mivel fiammal együtt magam is Kos vagyok, és sok jellegzetességet látok az írásodban, gondoltam, válaszolok.:-)

Céltudatosak, koncentráltak és ambiciózusak vagyunk, nem hagyjuk magunkat eltéríteni attól, amit elterveztünk. Dominánsak és szenvedélyesek vagyunk a kapcsolatokban, hódítunk és utáljuk a nyomulást.

Ennek alapján azt gondolom, hogy hagyd békén a pasit. Ő pontosan tudja, hogy mit akar, ha kellesz neki, lépni fog. Lehet, hogy most elege van a párkapcsolatokból, a tanulásra akar koncentrálni, vagy kitűzött magának valami célt (munkában vagy tanulásban), nem fog másra túl sok időt szánni, amíg el nem éri.

2015. aug. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Előző szerintem jól írja.Volt kos pasim, nem nehéz elcsábítani, de megtartásával annál több gond lehet! Tényleg céltudatos.Nos én is megkaptam a kos barátomtól, hogy ő egyetlen nő miatt sem hagyná ott a munkahelyét.(Távol laktunk egymástól és én próbáltam tenni valamit, hogy többet tudjunk együtt lenni).Meg hogy neki nehogy egy nő mondja meg, mit csináljon.Na ilyen hozzáállású pasi nem is kell nekem.Kedves, csinos, meg minden, de én nem szeretem az olyan férfiakat akik nem képesek kicsit "megőrülni", akik csak az eszükre hallgatnak. csak a maga akarata a fontos.Lehet hogy nekem csak a papucsok jönnek be,de egy kosból nem lesz az soha.Viszont az ágyamban szivesen megtartanám.
2015. aug. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat :)

Igen lehetséges az is, hogy elege van most a párkapcsolatokból, de nem tudom akkor minek kellett úgy viselkednie velem személyesen, mintha flörtölt volna, de nem annyira feltűnően mert ugye barátom is volt...én meg most úgy voltam vele, hogy valahogy ki akartam deríteni, mit gondol rólam, hogy tetszek e neki, vagy tetszettem e, mert kedvelni kedvel az látszik, ő vett fel FB-re is. Próbáltam barátilag közeledni, mert épp úgy gondoltam, lehet, hogy azért nem mert tovább lépni, mert barátom volt, de ezek szerint lehet, hogy nem is csak ez, lehet egyszerűen csak barátkozott semmi többet nem gondolt bele, nekem meg jól elcsavarta közbe a fejem.

Most be is akarom vele fejezni ezt a levelezést, kicsit megharagított vagy inkább megbántott, hogy ilyen sokára válaszolt, és bizony én nyomulni nem szoktam, de most én is megváratom, még vmit válaszolok arra a levelére, de már csak úgy, hogy vegye észre be akarom fejezni, és ha még válaszolna is én már nem fogok.

Majd ha visszajön meglátom mi lesz.

Különben nem tudom mi számít már nyomulásnak, én bátorítani szerettem volna ha esetleg nem merne lépni, én is barátságos voltam vele, meg érdeklődtem hogy érzi ott magát az új környezetben.

2015. aug. 22. 19:14
 7/13 A kérdező kommentje:
Remélem még nem késő visszahátrálni úgymond és "békén hagyni" és ha már jó sokáig nem is fogjuk tartani a kapcsolatot nem fogom keresni akkor ha tetszek neki majd ő fog közeledni. Különben volt már olyan is, hogy beszéltem egy osztálytársammal valamiről, szimpla sulis ügy, plusz gratuláltam neki + mosolyogtam (hogy eljegyezte a barátnőjét) ő meg 2 méterrel odébb úgy figyelt mint aki nagyon tudni akarja miről beszélünk, szinte összehúzta a szemöldökét is. Mikor elment az osztálytársam rögtön meg is kérdezte, miért gratuláltam és hogy ő az osztálytársam e, pedig azt hittem azt tudja, nekem kicsit úgy tűnt mintha féltékeny lett volna, de lehet csak félreértettem és csak simán kíváncsi volt.
2015. aug. 23. 14:48
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen, a Kos pasikra nagyon érvényes a magas szintű elvárás + hűtlenség, még akkor is, ha látszólag nagyon odáig vannak a párjukért.
2015. aug. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az a vicc, hogy nem "látszólag" vannak oda...:-( Viszont a legfontosabb, az elsődleges a függetlenség, a bilincs akkor is bilincs, ha aranyból van.:-)
2015. aug. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

9-es te talán kos férfi vagy, vagy csak tapasztalat szerint?

de köszönöm az eddigi válaszokat :)

2015. aug. 24. 19:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!