Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bika jegyuekrol írjatok?

Bika jegyuekrol írjatok?

Figyelt kérdés

Kiváncsi lennék hogy ismertek e bika nap jegyű embereket és milyen jellemzojuket figyeltetek meg aszcendenstol függetlenül de ha azt is tudjatok szívesen fogadom.. köszönöm :-)


Komolytalan valaszadok lapozzanak, köszi:-)


2018. máj. 2. 18:25
 1/10 anonim válasza:
0%

Én szerintem nem a csillagjegyünk határozza meg az életünket / szokásainkat

Sztem inkább akkor már a kínai csillagjegyekre lenne érdekes ez a kérdés

2018. máj. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Van szerencsém a környezetemben kettőt is köszönteni. Ami jelemzi őket:

Szeretik a pénzt, a rivaldafényt; pozitív életszemléletűek, ezért olyan ember kell melléjük, akik kissé segítik leszállni néha a saját kis Wonderland-jukról; akit megszeretnek, ahhoz ragaszkodnak, viszont taktikásak, így bosszút tudnak kiagyalni, ha valami nem úgy jön össze.

2018. máj. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A napjegy kevés, azért ez ennél összetettebb, de én alapvetően jól kijövök a Bika napjegyűekkel (az ascendensem Bika, a napjegyem Skorpió). Most is az egyik legjobb barátom a munkahelyemen ebbe a napjegybe tartozik.
2018. máj. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%

Első a családl, szeretnek költekezni, a luxust nagyon szeretik.

Én nagyon szeretem őket.

Nekem az egyik legkedveltebb csillagjegyek.

De szeretik jól megszokott helyzeteket, nem szivesen lépnek.

Főleg nem maguk.

Ha valaki megy velük aki magukkal viszik, nagyon imádnivalóak, ha egyszer szívükbe kerültél, örök otthonra találsz.

2018. máj. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Két ilyen jegyű ismerősöm volt eddig.


Az egyik skorpió aszcendensel rendelkezett. Mindig, mindenből a legdrágábbat, legjobbat igyekezett megvenni. Imádott enni, vagyis, inkább habzsolni, - rendszerint el is rontatta ilyenkor a gyomrát.


nyugodt természetű volt, kitartó és állhatatos, szóval, alapvetően pozitív személyiségnek mondanám.


A másik buta volt és rosszindulatú. Féltette a munkahelyét, ezért minden munkatársát igyekezett kitúrni maga mellől. A belőle kiáradó negatív energiákat kapta vissza a környezetétől is, ezért mindig lehangolt, boldogtalan volt. Gyanítom, hogy az ő személyiségében a bika jegy egy alacsonyabb aspektusa nyilvánult meg. :)

2018. máj. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
20%

Mi az a napjegy ?

Nem csillagjegyet akartál írni ?

Egyébként meg mindenki robbanjon fel , aki leszavazta a válaszomat

2018. máj. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Mi az a napjegy ?

Nem csillagjegyet akartál írni ?"


napjegy - ezt szokták "csillagjegynek" mondani, de valójában azt a jegyet jelenti, ahol a Nap állt a születésedkor (pl. erre mondják, hogy Bika jegyű vagy), vagyis napjegy, ezen kívül egy részletes elemzésben van még sok más szempont is, a többi bolygó állása a 12 jegyben, és a 12 házban, az ezek közötti fényszög kapcsolódások, az ascendens... stb.


Nekem pl. a napjegyem Skorpió, az ascendensem Bika, ezen kívül van több bolygó a Skorpió, a Nyilas és a Bak jegyben, és még van pár apróság, ami most hirtelen nem jut eszembe.

2018. máj. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:)

Az én "bikám" szinten nagyevo illetve a környezetet jellemzi a számára szép dolgok. Kocsi, ételek, utazasok. Amit észrevettem nem a legdrágább legújabb elgondolás szerint hanem a saját ízlését próbálja kimaximalizalni. :-) Nagyon ragaszkodo a dolgaihoz, szuleinek meg abba is beleszól hogy eladhatják e az autójukat illetve a családi hazat miközben ő már nem is velük el. Szereti a szexet, a sokat méginkább a sok jóért meg meg állítom fejre is all...;-)

Elég hallgatad nem a szavak embere....

2018. máj. 4. 14:43
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! Bika vagyok, nő. Magamról: őszinte, nyílt vagyok, nem szeretem a pletykát, a gonosz rosszindulatú embereket. Ha bántanak, egy ideig tűröm, aztán ha elegem lesz, nagyon be tudok keményíteni. Valóban fontos a pénz, az anyagi és érzelmi biztonság. Viszont hülyeségekre nem költök. Általában jó minőségű, időtálló holmikat veszek. Életszemléletem pozitív, igyejszek mindenben a jót neglátni. Szeretem a szép, esztétikus dolgokat. Nem tartizok a nehéz eset emberek közé. Az híresükt el a bikákról, hogy nem sportolnak, lusták és túlsúlyosak. Na, ezt cáfolom. Hetente rebdszeresen futok hosszú távokat. Képes vagyok nagyon kitartóan haladni a kitűzőtt céljaim felé.
2018. máj. 13. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Elnézést az elütésekért.
2018. máj. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!